Bahar Kampanyası Katılım Şartları

Merhaba toslayan,

Tüm koşulları dikkatlice okumayı unutma! Kazanman durumunda iptal edilmesini istemeyiz.

 • Kampanyaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ne yazık ki kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.  
 • Bu kampanya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 05.03.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.2124 sayılı izni ile 06.03.2020 (Saat 00:01) ve 15.04.2020 (Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • “Tosla” uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına indirip cep telefonu ve e-mail bilgisi ile uygulamaya kayıt olduktan sonra ana sayfada görülen iletişim kartı üzerinden katılım formuna gelerek katılım formuna ad – soyad – doğum tarihi – adres – Tosla’ya kayıtlı cep telefonu bilgileri girerek yaptıkları her para yükleme, Toslalılar arası para transferi, ödeme işlemleri için 1 çekiliş hakkı ve Tosla Kart ile 10 TL ve katları tutarındaki (her 10 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı)  alışverişler için çekiliş hakkı kazandıracaktır. 
 • Çekiliş hakkını korumak için katılımcıların kampanya bitimi olan 15.04.2020 tarihi 23:59 saatine kadar “Tosla” uygulamasına üye kalmaları zorunludur. “Tosla” üyeliği başvuru formunda iletilen “Tosla’ya kayıtlı cep telefonu” bilgisi üzerinden kontrol edilecektir.
 • Kampanya katılım formun birden fazla kez doldurması durumunda ilk başvuru geçerli sayılacaktır. Formu dikkatli doldurmanı öneririz.
 • Forma girilen bilgilerin doğruluğu çok kritik! Buradaki tüm bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğunda. Çekiliş sonucunda kazanım olması durumunda kimlik göstermen ve bu bilgilerin kimlikte yazan bilgilerle aynı olduğunu ispat etmen istenecek. Katılımcıya ait forma girilen bilgiler kimlikte yazan bilgiler ile uyuşmaz ise kazanım iptal olur.
 • Çekiliş 07.05.2020 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Çekilişte 5 kişiye Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu(birim fiyatı:7.299,00 TL),  5 kişiye SteelSeries Apex 7 TKL Oyun Klavyesi(birim fiyatı:1.450,00 TL), 5 kişiye SteelSeries Arctis 7 TKL kablosuz Oyun Kulaklığı(birim fiyatı:1.332,22 TL), 50 kişiye 150 TL’lik GittiGidiyor hediye çeki(15.08.2020 tarihine kadar www.gittigidiyor.com internet sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez, talihli dışında kullanılamaz. Her çek 1 sefer kullanılabilir. Altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Kodlar parçalanamaz, tekrarlı kullanım yapılamaz. ) ve 100 kişiye 100 TL’lik D&R hediye çeki( 15.08.2020 tarihine kadar www.dr.com.tr internet sitesinde ve D&R Mağazalarında yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez, talihli dışında kullanılamaz. Her çek tek sefer kullanılabilir.) ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 13.05.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihliler 28.05.2020, yedek talihliler ise 12.06.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgilerini info@u2.com.tr mail olarak iletmelidir. Ardından posta ile adrese gelen İbraname’nin asıl örneği doldurup imzalanarak U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine kargo ile iletilmeli veya şahsen teslim edilmelidir. Belirlenen tarihlerde istenilen belgeler eksiksiz ulaşmalıdır, aksi takdirde talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanyaya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!