İletişim

Görüş ve önerilerini bekliyoruz! Bize alttaki formu doldurarak ulaşabilirsin.

İsim soyisim

(*Zorunlu)

TCKN/YKN

Cep telefonu

(*)

E-posta

(*)

Tercih edilen geri dönüş

(*)

Mesaj tipi

(*)

Konu

(*)

Mesajın

(*)

Tosla uygulaman ya da Tosla Kart’ından yapılan harcamalara dair bir itirazın varsa İtiraz Formu'nu doldur ve bize e-posta ile ilet.

 • Adres

  Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Center Girişi (Kule 2) Apt. No:2/2 Kat:4, 34330Beşiktaş/İstanbul

 • Ticaret ünvanı

  Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

 • Ticari sicil numarası

  125604-5

 • MERSİS numarası

  0033066136400001

TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti

Değerli bireysel müşterimiz, sunduğumuz hizmetlerden kaynaklı olarak yaşadığınız (bireysel nitelik taşıyan, dolayısıyla ticari faaliyet kapsamına girmeyen) ihtilaf konusunda kuruluşumuza, uyuşmazlığa konu işlem veya eylemin gerçekleştiği tarihten itibaren en geç 2 yıl içerisinde yazılı başvuru gerçekleştirmiş ve bu başvurunuz, başvuru tarihinizden itibaren 20 gün içerisinde; yanıtlanmamışsa yanıt verilmesi gereken 20 günlük sürenin bitiminden itibaren, başvurunuz olumsuz yanıtlanmış veya verilen yanıtı yeterli bulmamanız halinde ise yanıt tarihinden itibaren 60 gün içerisinde Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (“TÖDEB”) Bireysel Müşteri Hakem Heyetine İlişkin Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik uyarınca konuyla ilgili TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvurma hakkınız bulunmaktadır.


TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvuru formuna aşağıdaki linkten veya www.todeb.org.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Form ilgili bilgilerin doldurulması ve gerekli belgelerin yüklenmesi sonucu www.todeb.org.tr adresi üzerinden elektronik olarak iletilebilir.


https://todeb.org.tr/sayfa/bireysel-musteri-hakem-heyeti/56/) ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Bilgilendirme Broşürünü de inceleyebilirsiniz.

 • Denetleyici merci

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB)

  Ödeme Sistemleri ve Finansal Teknolojiler Genel Müdürlüğü Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No:10 06050 Ulus Altındağ/Ankara

 • Website

  www.tcmb.gov.tr