Entegrasyon İşlemleri

Sanal POS ile nasıl entegre olacağım?

Geliştirici Sayfası’nda bulunan yönergeleri takip ederek, Sanal POS’u web sitene entegre edebilirsin. Desteğe ihtiyaç duyduğun anda posdestek@tosla.com adresi üzerinden bize ulaşabileceğini unutma!

Entegrasyon işlemi sırasında hata almaktayım. Ne yapmalıyım?

Entegrasyon sürecindeki teknik her soru için posdestek@tosla.com adresi üzerinden bize ulaşabilirsin. Sorularını yazılım ekibimizle paylaşıp IT ekibi tarafından incelenmesini sağlayacağız. 

3D’siz ödeme veya Half-3D ile ödeme yapılabilir mi?

Sadece 3D Secure işlemlere izin verilmektedir. 3D Secure ile ilgili bilgilere API dokümanındaki ‘3D ile Ödeme’ kısmından ulaşabilirsin.

Entegrasyon için gerekli test kullanıcı bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Geliştirici Sayfası’nda entegrasyon için gerekli test kullanıcı bilgilerine ulaşabilirsin.

Entegrasyon için gerekli gerçek ortam kullanıcı bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Sanal POS entegrasyonu için gerekli test aşamalarını tamamladıktan sonra gerçek ortam bilgileri için mail adresimiz, posdestek@tosla.com ya da destek hattımız 0850 477 0867  üzerinden bize ulaşabilirsin. Konu hakkında sana yardımcı olacağız.

Hash hesaplama yapamadım, nasıl yapabilirim?

Hash işlemleriyle ilgili bilgilere Geliştirici Sayfası üzerinden ulaşabilirsin. Sorunların olursa mail adresi ya da destek hattımız üzerinden bize ulaşmayı unutma.

Test ortamında http/1.1 Service Unavailable hatası alıyorum, ne yapmalıyım?

Sana konu hakkında destek olabilmemiz için posdestek@tosla.com adresine yaşadığın sorunu iletebilirsin. Talebin bize ulaştığında test ortamında IP tanımı yapılabilmesi için ilgili ekibe bilgilerini ileteceğiz.

Entegrasyon işlemlerim tamamlandı, ödeme almaya ne zaman başlayacağım?

Entegrasyon işlemini tamamladıktan sonra Sanal POS’un aktifleşir ve ödeme almaya başlayabilirsin.

Sizin ödeme formunuz var mı? Örnek iletebilir misiniz?

API entegrasyonunda üye iş yeri kendi ödeme formunu kullanır. Bu form üzerinde gerekli kontrolleri ve kuralları uygulamayı unutma. Kart numarasını luhn algoritmasına tabi tutmalısın. Kart sahibinin adı ve soyadı yer almalıdır. Son kullanma tarihi geçmiş kartlar ile API’ye sorgu yapmamalısın.

Ortak ödeme sayfam yok, nasıl entegre olabilirim?

Teknik imkanlar nedeniyle kendi ödeme sayfanı hazırlayamıyorsan iş yerlerine hazırlanmış Sanal POS alt ürünü sunuyoruz. Dilersen ortak ödeme sayfası ürününü 3D Secure ile beraber kullanıp kart sahibi ve kendin için üst seviyede güvenli işlem yapılmasını sağlarsın. API dokümanında ortak ödeme sayfası adımından ilgili bilgilere erişim sağlayabilirsin. Konu hakkında desteğe ihtiyaç duyduğun anda bize ulaşmayı unutma!

AKÖde Yazar Kasa POS için entegrasyon işlemi gerekecek mi?

Yazar Kasa POS'unuz Hugin tarafından AKÖde yazılımı içerecek şekilde kurulum sağlanacaktır. Ayrıca bir entegrasyon işlemi yapmanıza gerek yoktur.