Başvuru Değerlendirme

Başvuru değerlendirme sürecim ne kadar sürecek?

Başvurunu eksiksiz tamamladıktan sonra 24 saat içinde değerlendirme yapıp iletişim bilgilerin üzerinden sonucu ileteceğiz. Hafta sonu yapılan başvuruların pazartesi sabahı itibariyle değerlendirmeye alındığını hatırlatalım istedik.

Başvurumun süreç takibini nasıl yaparım?

Başvurunla ilgili güncel durumu e-mail adresin ve oluşturduğun şifreyle Tosla İşim Üye İş yeri Paneli’nden giriş yaparak takip edebilirsin.

Başvurum onaylandı, ödeme almaya nasıl başlarım?

Aramıza hoş geldin! Şimdi Üye İş yeri Paneli’ne giriş yapıp elektronik onayla birlikte sözleşmeni imzalaman gerekiyor. Link ile Ödeme tercih ettiysen hemen ödeme almaya başlayabilirsin. Eğer Sanal POS’u tercih ettiysen entegrasyon işlemini yapman gerekir. Sanal POS entegrasyonu için daha detaylı bilgiyi Geliştirici Sayfası ya da posdestek@tosla.com adresine yazarak öğrenebilirsin.

Başvurum neden onaylanmadı?

AKÖde, 6493 sayılı kanun kapsamında belli kanunlara tabii olarak, başvuru değerlendirmelerini kurumsal risk politikası, yürürlükteki mevzuatlar, anlaşmalı kurumların kural ve yükümlülükleri çerçevesinde yapmaktadır. Yaptığın başvuruda bir ihlal söz konusuysa sonuç ne yazık ki olumlu olmayacaktır. Başvurunun olumlu sonuçlanması için sağlaman gereken koşulları ‘’Başvuru’’ sekmesinden öğrenebilirsin.

Yazar Kasa POS satın almak için başvuru tamamladıktan sonra ne yapmalıyım?

Başvurunuzu "Hugin marka ÖKC satın almak istiyorum" seçeneğini seçerek tamamlayıp, son adımda ödeme bilgilerinizi girdiğinizde başvurunuz ve ÖKC satın alma isteğiniz tarafımıza ulaşacak. Ekiplerimiz başvurunuzu değerlendirerek onayladığında provizyonda bekleyen ödemeniz tarafınızdan tahsil edilir. Buradan sonra yapmanız gereken tek şey Hugin ekiplerinin kurulum için sizinle iletişime geçmesidir.

Yazar Kasa POS başvurum reddedildi, ödememi iade alabilecek miyim?

Evet, başvurunuzun reddedilmesi durumunda provizyonda bulunan ödemeniz iptal edilecek ve hesabınızdan para çıkışı olmayacaktır.