Başvuru Yapma

Tosla İşim için başvurumu nasıl yapacağım?

Tosla İşim üyesi olmak çok kolay! Başvuru yapmak için web sitemizde bulunan ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklayarak, tamamen dijital ortamda başvuru sürecini tamamlayabilirsin. Açılan formdaki bilgileri doldurup gerekli belgeleri yükledikten sonra başvurunu değerlendirmeye alıp sonucunu en kısa sürede SMS ve e-posta yoluyla sana iletiriz. Başvuru aşamasında yardıma ihtiyaç duyduğun anda posdestek@tosla.com adresine yazarak bizimle iletişime geçmeyi unutma.

Bireysel başvuru tipi nedir?

Tüzel kimliği bulunmayan, satışlarını sosyal medya ya da stant açarak yapan satıcılar, bireysel satıcı olarak değerlendirilir. Bireysel satıcıysan Link ile Ödeme için başvuru yapabilirsin.

Anonim/Şahıs/Limited Başvuru tipi nedir?

Vergi mükellefi olan şahıs, limited ya da anonim bir şirkete sahipsen, uygun başvuru tipini seçerek, Sanal POS ve Link ile Ödeme ürünü için başvuru yapabilirsin.

Dernek ve vakıflar POS başvurusu yapabilir mi?

Dernek ve vakıflar da Tosla İşim üyesi olabilir. Ancak yönetmelik gereği yapılan başvurularda gerekli belgelerin ıslak imzalı olarak iletilmesi gerekir. Derneklerin Valilik İzin Belgesi ve Dernek Tüzüğü belgelerini başvuru sürecinde iletmesi önemlidir. Eğer sen de bir dernek veya vakıf için başvuru yapmak istiyorsan posdestek@tosla.com adresinden bizimle iletişime geçip POS Destek Ekibi’nden destek alabilirsin.

Belgelerimi yüklerken hata alıyorsam ne yapmalıyım?

Başvuru esnasında talep edilen belgeleri yüklerken, belge boyutunun 10 MB’ı aşmadığına, png, pdf veya jpeg formatında olduğuna dikkat etmen gerekir. Hata alman durumunda dilersen posdestek@tosla.com adresinden bizimle iletişime geçip POS Destek Ekibi’nden destek alabilirsin.

Başvuru yaptıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı?

Merak etme, bundan sonrası bizde. Başvurunu değerlendirip sonuç hakkında seni bilgilendireceğiz. Bu süreçte başvuru durumunu kullanıcı paneline giriş yaparak öğrenebilirsin. Başvurunun sonucunu ayrıca sana SMS ve e-posta olarak ileteceğiz.

Web sitesinden nereden POS cihazı satın alacağım?

Eğer mevcutta Hugin marka Yazar Kasa POS'unuz bulunmuyorsa, şimdi başvurunuzu başlatabilir ve Hugin Yazar Kasa POS için talepte bulunabilirsiniz. Gerekli adımları izleyerek başvurunuzun son aşamasına geldiğinizde Hugin Tiger T300 satın alım başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz ekibimizin incelemesi ardından onaylandığında Hugin başvuruda iletmiş olduğunuz adrese gelerek cihaz kurulum işlemlerini gerçekleştirecektir. Başvurunuzun onaylanmaması durumunda ise provizyonda bekleyen ödeme işleminiz iptal edilecek ve hesabınızdan ücret tahsil edilmeyecektir.

Mevcut Yazar Kasa POS'um için nasıl başvuru yapmalıyım?

Kayıt formunu doldurarak başvurunuzu başlattığınızda ürün seçiminde Yazar Kasa POS'u tercih ettiğinizde karşınıza çıkan "Hugin marka ÖKC cihazım var" seçeneğini işaretleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.