Tosla İşim hakkında her şey

Link ile Ödeme

Müşteri linki nedir?

Müşteri linki, kişiye özel ve tek seferlik oluşturulan bir ödeme linkidir. Linki oluşturduktan sonra müşterin SMS ve e-mail ile bilgilendirilir, iletilen link üzerinden hızlı ve güvenli ödeme yapabilir.

Ürün linki nedir?

Ürün linki sayesinde satışını gerçekleştirdiğin ürünlere özel linkler oluşturabilirsin. Bu linkleri sosyal medya, web sitesi ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden müşterilerine iletebilir, güvenle ödeme alabilirsin. Oluşturduğun linke ürününün fotoğrafı ekleyebilir, stok adedi belirtebilir ve linkin geçerli olduğu son tarihi belirtebilirsin.

Tahsilat linki nedir?

Tahsilat linkiyle tutar girmeden çevrimiçi bir şekilde müşterilerinden, bayi ya da alt bayilerden kredi veya banka kartları aracılığıyla hızlı ve kolay ödeme alabilirsin.

Bireysel satıcıyım, linkle ödeme hizmeti alabilir miyim?

Elbette! Link ile Ödeme bireysel satıcılara da açık. Sen de Tosla İşim üyesi olup güvenli ve hızlı ödemeleri Link ile Ödeme sayesinde alabilirsin.

Web site sahibi değilim, linkle ödeme hizmeti alabilir miyim?

Link ile Ödeme almak için web sitesine sahip olmana gerek yok. Tosla İşim üyesi olarak dilediğin an link oluşturabilir, oluşturduğun linkle sosyal medya platformlarından, SMS ya da fiziksel olarak hızlı, kolay ve taksitli ödeme alabilirsin.

Tosla işim uygulamasını indir, ödeme almaya hemen başla.
  • QR okut indir

    QR okut indir