Tosla İşim hakkında her şey

Sanal POS

Sanal POS nedir?

Sanal POS; satışı yapılan ürün veya hizmetlerin e-ticaret siteleri üzerinden kredi veya banka kartı ile ödeme alınması için ödeme hizmeti altyapısı sunar. Sanal POS ile anlaşmalı tüm kredi kartlarına taksit yapabilir, 7/24 kesintisiz ödeme alabilirsin.

Sanal POS kimler içindir?

Aktif bir e-ticaret platformuna sahipsen ve ödemeni günün her saatinde, taksitli, güvenli, hızlı almak istiyorsan Sanal POS tam sana göre. Esnaftan KOBİ’ye, büyük işletmelerden kurumsal şirketlere kadar her ticari işletme Sanal POS’u kullanabilir.

Sanal POS'un avantajları nelerdir?

Sanal POS'u kullanarak yapacağın tek anlaşma ile;

  • Müşterilerinden 7/24 hızlı ve güvenli ödeme alabilir,
  • Anlaşmalı tüm kredi kartlarına taksit yapabilir, A
  • vantajlı komisyon oranları ile çalışabilir,
  • Üye İş Yeri Paneli üzerinden işlemlerini takip edip raporlarına ulaşabilirsin

Bankalardan tek tek başvuru yapmak yerine Sanal POS'a başvurur, tek entegrasyon ile hızlıca ödeme almaya başlayabilirsin.

Sanal POS'a nasıl sahip olabilirim?

Sanal POS’u kullanabilmek için şirket ya da e-ticaret web sitesine sahip olman gerekir. Şirket sahibiysen ve e-ticaret için web siten hazırsa hemen Sanal POS’a başvurabilirsin. Başvurunun onaylanmasıyla birlikte kullanıcı bilgilerini seninle paylaşacağız. Web sitene Sanal POS entegrasyonunu gerçekleştirmek için gerekli yönlendirmelere ‘’Geliştirici Sayfası’’ üzerinden ulaşabilirsin.

Web sitem olmadan veya yapım aşamasındayken Sanal POS kullanabilir miyim?

Sanal POS ürününü kullanmak için ürünlerinin ve fiyat bilgilerinin yer aldığı, kullanıma hazır bir web sitesine sahip olman gerekir. Web sitesi henüz aktif değil, yapım veya test sürecinde ise başvurun değerlendirmeye alınmaz. Sanal POS’a sahip olmak için gerekli şartları ‘’Başvuru’’ sekmesi altında bulunan şartları inceleyerek öğrenebilirsin.

Sanal POS kimler içindir?

E-ticaret platformuna sahipsin ve satış mı yapıyorsun?
Ödemelerini günün her saatinde, taksitli, güvenli ve hızlı almak istiyorsan Sanal POS tam sana göre. Esnaftan KOBİ’ye, büyük işletmelerden kurumsal şirketlere kadar e-ticarette faaliyet gösteren tüm ticari işletmeler Sanal POS’un avantajlarından faydalanabilir.

Tosla işim uygulamasını indir, ödeme almaya hemen başla.
  • QR okut indir

    QR okut indir