Ödemeler

Ödemelerimi ne zaman alacağım?

Tosla İşim üyesi olduğun zaman ödemelerini ertesi iş gününde almaya başlarsın. Hizmet verilen sektöre göre Tosla İşim bazı üye iş yerleri ile blokeli çalışma hakkına sahiptir. Ödemelerin blokeli ise bloke gün sayısına bağlı olarak tarihler değişebilir. Resmi tatiller ve hafta sonlarında ödeme yapılmadığından tatili takip eden ilk iş gününde ödemeler hesabına aktarılır.

Üye İş yeri Paneli üzerinden çalışma koşullarına ‘’Komisyon Bilgileri’’ sayfasından ulaşabilir, alacağın ödemelerle ilgili detaylı raporları panelde görebilirsin.

Ödemelerimi nereden kontrol edeceğim?

Üye İş yeri Paneli’nde bulunan Raporlar kısmında aldığın ve alacağın ödemelere dair bütün raporları görüntüleyebilirsin.

Blokaj nedir?

Blokaj, müşterilerinin ödemelerini başarılı bir şekilde yapmasının ardından bu ödemenin hesabına yansıması için beklenen süreye denir.

Ödemem neden blokeye alındı?

Riskli görülen durumlarda güvenlik nedeniyle veya sözleşmenin kısmen ya da tamamen ihlali durumunda ödemeler gerekli görüldüğü sürece bekletilebilir.

Taksitli satışlarımın ödemelerini parça parça mı alacağım?

Ödeme günü geldiğinde müşterilerinden tahsil ettiğin tutar üye iş yeri komisyonu kesilerek, banka hesabına tek seferde yatırılır.

Dövizli ödeme alabilecek miyim?

Tosla İşim üzerinden şimdilik yalnızca Türk Lirası ile ödeme alabilirsin.

İşlemlerimi nereden kontrol edeceğim?

Tosla İşim Üye İş yeri paneli üzerinden ‘’Raporlar’’ kısmına tıklayıp işlemlerine ait bütün detayları görüntüleyebilirsin.

Müşterim alışverişlerinde kart puanlarını kullanarak ödeme yapabilir mi?

Tosla İşim üzerinden yapılan ödemelerde kredi kartında biriktirilen puanlar kullanılamaz.

Müşterim alışverişlerinde kart puanlarını kullanarak ödeme yapabilir mi?

AKÖde POS üzerinden yapılan ödemelerde kredi kartında biriktirilen puanlar kullanılamamaktadır.

Yapılan işlemlerin ödemesi hesabıma ne zaman iletilecek?

POS cihazı üzerinden gün sonu alındıktan sonra çalışma koşulunuza göre uygun iş gününde ödemeleriniz hesabınıza iletilecektir.

Yazar Kasa POS üzerinden yaptığım işlemi iptal edebilir miyim?

Evet, yapmış olduğunuz işlemi POS cihazınız aracılığıyla gün sonu raporu almadıysanız, aynı gün içerisinde 23:30’a kadar iptal edebilirsiniz.

Yazar Kasa POS kullanırken ödemem gereken bir başlangıç ücreti veya sabit ücret olacak mı?

AKÖde Yazar Kasa POS kullanırken aylık bir sabit ücret ve çalışma koşulunuzda yer alan oranda işlem komisyonu ödersiniz. Sizden bu ücretler dışında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ücretlendirmeler piyasa koşuluna göre dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Yapılacak değişiklikler hakkında başvurunuzda belirttiğiniz iletişim bilgileri aracılığı ile bilgilendirme yapılacaktır.