Taksitlendirme

Taksitlendirme nedir?

Sanal POS ya da Link ile Ödeme ürününü kullanırken müşterilerine taksit seçeneği sunabilirsin. Taksitli ödemeler için tek entegrasyon hizmetimiz sayesinde tüm bankalarla senin için görüşüp anlaşıyoruz.

Tosla İşim ile taksit yapabilecek miyim?

Yapacağın satışlarda Tosla İşim farkıyla Axess, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Bankkart ve Advantage kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilirsin.

Taksitli işlemlerde komisyon oranları nedir?

Tosla İşim olarak komisyon oranını belirlerken aylık işlem hacmini, yıllık ciro hedefini ve web sitendeki iş modeli gibi parametreleri göz önünde alarak işletmen için en uygun komisyon oranını belirliyoruz. Tanımlanan komisyon oranı alacağınız ödemeler esnasında  müşterilerine yansıtabilir ya da ücreti üstlenip müşterilerine peşin fiyatına taksit seçeneği sunabilirsin.

Hangi kredi kartları ile taksitli ödeme alabileceğim?

Axess, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Bankkart ve Advantage kredi kartları ile müşterilerinden taksitli ödeme alabilirsin.

Taksit yasağı olan sektördeyim, taksit yapabilecek miyim?

Taksit yasağı olan sektörlerde Tosla İşim olarak taksitli işlem yapamıyoruz. Taksitli işlemler yalnızca regülasyonun taksit yapılmasına izin verdiği sektörlerde geçerlidir.

Peşin fiyatına taksit yapabilecek miyim?

Link ile Ödeme alırken vade farkını üstlenebilir, müşterilerine peşin fiyatına taksit imkanı sunabilirsin.

Taksit oranlarını değiştirebilecek miyim?

Taksit oranları komisyon oranlarında olduğu gibi Tosla İşim olarak ilettiğimiz teklifte belirtilen oranlar üzerinden geçerli olur.