Ayın Oyuncu ya da Sosyal Toslayanlarından ol, avantajları kaçırma!

Hemen sen de gerekli koşulları gerçekleştir, sürpriz hediyeleri kap!

Kampanya Tarihi: 01.12.2021 - 31.12.2021

Kampanya Koşulları

  • Ayın Oyuncu Toslayanları olabilmen için iletişim iznin olmalı, 1 takvim ayı içerisinde Arkadaşını Davet Et ile 1 kişiyi Toslalı yapmalısın, Tosla Kart ile 300 TL ve üzeri harcama yapmalısın, Tosla Kart ile olan oyun ödemelerinin (Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi ve yurt dışı oyun kodlarında) toplamı 150 TL ve üzeri olmalı. Bu koşulları sağlayıp Tosla Kart ile yaptığın oyun ödemelerinin toplamı en yüksek olursa da Ayın En Oyuncu Toslayanı olursun.
  • Ayın Sosyal Toslayanları olabilmen için iletişim iznin olmalı, 1 takvim ayı içerisinde Arkadaşını Davet Et ile 1 kişiyi Toslalı yapmalısın, Harca Bölüş özelliğini kullanarak para transferi işlemin olmalı, Tosla Kart ile 150 TL ve üzeri restoran harcaması ve toplamda 300 TL ve üzeri harcama yapmalısın. Bu koşulları sağlayıp en fazla Tosla Kart harcaması (restoran kategorisinde) yaparsan da Ayın En Sosyal Toslayanı olursun. 
  • Takvim ayı içerisinde koşulları sağlayan Toslalılar, 1 sonraki ayın başında belirlenir ve hediyeleri sunulur. Örneğin Aralık ayı boyunca gerekli koşulları sağlayan Toslalıları 3 Ocak'ta belirleyeceğiz ve 4 Ocak'ta hediyelerini sunacağız.
  • Aralık ayında gerekli koşulları sağlayan Ayın Oyuncu Toslayanları Ocak ayında Tosla Kart ile olan oyun ödemelerinde (Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi ve yurt dışı oyun kodlarında) %50 Tosback (toplam maksimum 20 TL’ye kadar), Ayın Sosyal Toslayanları restoran harcamalarında anında %25 Tosback (toplam maksimum 20 TL’ye kadar) kazanacak. Ayın En Oyuncu ve Sosyal Toslayanlarını ise sürpriz hediyeler bekliyor! 
  • Tosla Kart ile olan oyun ödemeleri iadeleri hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. gününde hesabında görebilirsin.
  • Yurt içi ve yurt dışı geçerli oyun kodları listesi için tıklayın.
  • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!