Zorlu PSM’de son dakika koltukları 1 TL’lik bağış karşılığında senin!

Etkinliğe gelmeden önce Tosla Kart’ını al, Tosla’ya kaydol, Zorlu PSM etkinliklerinde son dakika koltuğunu kap!

‘Son Dakika Koltuğum’ platformuna kayıt için tıkla!

Kampanya Tarihi: 08.10.2019 - 31.08.2020

Kampanya Detayları

Zorlu PSM’nin ‘Son Dakika Koltuğum’ uygulamasından Tosla’lı öğrenciler faydalanıyor.

Kampanya Koşulları

 • “Son Dakika Koltuğum” Zorlu PSM ve Tosla iş birliği ile gerçekleştirilen, Zorlu PSM’de gerçekleşen oturma düzenli etkinliklerde, son dakikada katılım sağlanmayan ve kullanılmayan koltukların 1 TL bağış karşılığında öğrencilerin kullanımına açıldığı bir projedir.
 • “Son Dakika Koltuğum” kampanyası kapsamında tanımlı olacak etkinlikler https://www.zorlupsm.com/tr/eventpage/sondakikakoltugum sayfasında açıklanır.
 • Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklere “Son Dakika Koltuğum” kapsamında sadece öğrenciler katılabilir.
 • “Son Dakika Koltuğum” ile Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklere katılmak isteyen bir öğrenciysen PSM’ye gelmeden önce 3 adımı tamamlaman gerekir.

 - Tosla uygulamasını mobil cihazına indirerek, uygulamaya kayıt olmalısın.

 - Tosla uygulaması kaydının ardından, https://www.zorlupsm.com/tr/eventpage/sondakikakoltugum’a girerek bu sayfaya kayıt olmalısın.

 - TeknoSA veya CarrefourSA’lardan 5 TL karşılığında Tosla Kart’ını almalı ve Tosla uygulaman ile eşleştirmelisin. Tosla Kartı’nı uygulama ile eşleştirmek için, uygulamada yer alan ‘Profil’ sekmesinden ‘Tosla Kart’ın var mı?’ sorusunu yanıtlayarak, kartının arkasındaki QR kodu okutmalı ya da altındaki kodu girerek şifreni oluşturmalısın. Bağış yapabilmen için herhangi bir Akbank ATM’sinden, uygulamaya ekleyeceğin banka kartından veya EFT/havale aracılığıyla Tosla hesabına para yüklemelisin. Uygulamaya para yüklemek için bakiyene tıklayıp, yükleme kanallarından birini seçmelisin.

 • “Son Dakika Koltuğum” kampanyasına tanımlı etkinliklere katılmak için, yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra öğrenci kimlik kartınla PSM’ye gelmen yeterli. Katılmak istediğin etkinliği “Son Dakika Koltuğum” masasına bildirdikten sonra Tosla kartınla 1 TL bağış yaparak etkinlik saatini bekleyebilirsin.
 • Yaptığın 1 TL bağış doğrudan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çocukların kültür sanat hayatına katılımı destekleyen projelerine gidecek.
 • Bağışının ardından PSM’ye geliş sırana göre etkinliklerde son dakika kullanılmayan koltuklara oturmaya hak kazanabilirsin.
 • Her etkinlikte oturma garantisi verilmemektedir. Etkinliklerde son dakika boş kalan koltuk kapasitesine göre oturma hakkı elde edebilirsin.
 • Kapasite sebebiyle son dakika koltuğundan faydalanamaman durumunda herhangi bir kısıt olmadan diğer günlerdeki tanımlı etkinlikler için PSM’ye gelebilirsin.
 • “Son Dakika Koltuğum” kampanyasından faydalanman durumunda başka bir etkinliğe katılma hakkını 1 ay sonra tekrar elde edebilirsin.
 • Tosla Kartı’nı satın aldıktan sonra iptal veya iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Zorlu PSM ve Tosla “Son Dakika Koltuğum” kampanyasını sonlandırma, koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!