Masterpass’e kayıtlı Tosla Kart’ın ile Vodafone’da 5 günlük 10 GB hediye!

Masterpass’e kayıtlı Tosla Kart’ın ile Vodafone dijital kanallarından 50 TL ve üstü yükleme ve 50 TL üzeri Kolay Paket satın alımlarında, 5 gün geçerli 10GB internet hediye!

Kampanya Tarihi: 25.11.2021 - 28.11.2021

Kampanya Koşulları

  • Masterpass kampanyası kapsamında sadece Vodafone dijital kanallarından (Yanımda mobil uygulaması ve Vodafone.com.tr Online Self Servis sayfası) TL yükleme (50 TL ve üstü tüm baremler) yapacak ve 50 TL üzeri Kolay Paket satın alımlarında 5 gün geçerli 10GB internet hediye edilecektir.
  • Vodafone bayiileri (hepsi) , bankalar, alternatif satış kanalları (TL transferi vb) ve diğer tüm TL/paket yükleme kanalları (A101,Bim,Migros vb.)  kampanya kapsamı dışındadır. Bu kanallardan TL/paket yüklemesi yapan müşterilerimize promosyon yüklemesi yapılmayacaktır.
  • Promo yüklemeleri satın alım sonrası otomatik olarak hemen hatlara tanımlanacaktır.Promosyon tanımlandıktan sonra bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
  • Kampanya bilgilendirmesi Vodafone Yanımda üzerinden 25-28 Kasım 2021 tarihleri arasında push notification ile Vodafone faturasız müşterilerine gönderilecektir. Yanımda uygulaması üzerinden story görseli, kampanyaya dair bilgilendirme sayfası ve TL Yükleme/Kolay Paket satın alma sayfasında bilgilendirme olacaktır.
  • Kampanyadan Masterpass’e kayıtlı olan Tosla Kart’ınız ile yapılacak TL yüklemelerinde veya kolay paket satın alımlarında yararlanabilirsiniz.
  • 10GB hediye internet adedi stoklarla sınırlıdır.  Limite ulaşıldığında kampanya otomatik olarak sonlandırılacaktır.
  • Mastercard ve Vodafone kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!