Toslalılara Zorlu PSM etkinlikleri Son Dakika Biletim ile 5 TL!

Zorlu PSM etkinliklerine “Son Dakika Biletim” ile Tosla kartın ile TOG’a yapacağın 5 TL bağış karşılığında katıl!

Kampanya Tarihi: 01.09.2019 - 31.12.2023

Kampanya Koşulları

 • “Son Dakika Biletim” Zorlu PSM ve Tosla iş birliği ile gerçekleştirilen, Zorlu PSM’de gerçekleşen oturma ve ayakta düzenli etkinliklerde, son dakikada katılım sağlanmayan ve kullanılmayan biletlerin 5 TL bağış karşılığında öğrencilerin kullanımına açıldığı bir projedir.
 • “Son Dakika Biletim” kampanyası kapsamında tanımlı olacak etkinlikler https://www.zorlupsm.com/tr/eventpage/sondakikakoltugum sayfasında açıklanır.  
 • Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklere “Son Dakika Biletim” kapsamında sadece öğrenciler katılabilir.
 • “Son Dakika Biletim” ile Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklere katılmak isteyen bir öğrenciysen PSM’ye gelmeden önce 3 adımı tamamlaman gerekir.

1. Tosla uygulamasını mobil cihazına indirerek, uygulamaya kayıt olmalısın.

2. Tosla uygulaması kaydının ardından, https://www.zorlupsm.com/tr/eventpage/sondakikakoltugum’a girerek bu sayfaya kayıt olmalısın. Etkinlikler kontenjanlar ile sınırlı.

3. Tosla kartını; Dilersen, Zorlu PSM’nin içerisindeki Tosla Kart otomatları ve Yıldız Teknik, Uludağ ve İstanbul Teknik Üniversiteler’indeki Tosla Kart otomatları, TeknoSA, CarrefourSA, ŞOK Marketler, D&R gibi fiziksel satış noktalarından, dilersen de Banabi, Hepsiburada gibi online satış noktalarından 5 TL karşılığında alabilirsin. Ben isimli kartım ile Toslamak istiyorum dersen de, Tosla uygulaması web sitesinden 10 TL karşılığında Tosla Kart’ını alabilirsin. Ama unutma, bağış yapabilmen için Tosla Kartına bakiye yüklemeli, eğer Tosla Kart’ını kart satış noktalarından aldıysan, kartını Tosla uygulaman ile eşleştirmelisin. Tosla Kartı’nı uygulama ile eşleştirmek için, uygulamada yer alan ‘Profil’ sekmesinden ‘Tosla Kart’ın var mı?’ sorusunu yanıtlayarak, kartının arkasındaki QR kodu okutmalı ya da altındaki kodu girerek şifreni oluşturmalısın. Bağış yapabilmen için herhangi bir Akbank ATM’sinden, uygulamaya ekleyeceğin banka kartından veya EFT/havale aracılığıyla Tosla hesabına para yüklemelisin. Uygulamaya para yüklemek için bakiyene tıklayıp, yükleme kanallarından birini seçmelisin.

 • “Son Dakika Biletim” kampanyasına tanımlı etkinliklere katılmak için, yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra öğrenci kimlik kartınla PSM’ye gelmen yeterli. Katılmak istediğin etkinliği “Son Dakika Biletim” masasına bildirdikten sonra Tosla kartınla 5 TL bağış yaparak etkinlik saatini bekleyebilirsin. Etkinlikler kontenjanlar ile sınırlı. Acele et, son dakika biletini kaçırma.
 • Yaptığın 5 TL bağış doğrudan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çocukların kültür sanat hayatına katılımı destekleyen projelerine gidecek.
 • Bağışının ardından PSM’ye geliş sırana göre etkinliklerde son dakika kullanılmayan biletler ile oturmaya hak kazanabilirsin.
 • Her etkinlikte oturma garantisi verilmemektedir. Etkinliklerde son dakika boş kalan bilet kapasitesine göre oturma hakkı elde edebilirsin.
 • Kapasite sebebiyle son dakika biletinden faydalanamaman durumunda herhangi bir kısıt olmadan diğer günlerdeki tanımlı etkinlikler için PSM’ye gelebilirsin.
 • “Son Dakika Biletim” kampanyasından aynı ay içerisinde sadece 1 Turkcell Sahnesi, 1 Turkcell Platinum Sahnesi, 1 %100 Studio Sahnesi etkinliğini katılım sağlayarak faydalanabilirsin.
 • Tosla Kartı’nı satın aldıktan sonra iptal veya iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Zorlu PSM ve Tosla “Son Dakika Biletim” kampanyasını sonlandırma, koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!