Tosla senin için

Paranın geçtiği her yerde hayatını kolaylaştıracak özellikler bir arada, Tosla’da seni bekliyor!

Sana iyi gelecek bir kart: Tosla Kart

Alışveriş yapmanın, kendine zaman ayırmanın keyifli ve ayrıcalıklı yolu için doğru yerdesin. Ön ödemeli Tosla Kart’ını istersen fiziksel, ister dijital olarak; mobil temassız ve QR kod ile kullanabilir, konserden alışverişe, araç kiralamadan fatura ödemelerine kadar her şeyi Tosla’dan yapabilirsin.


7 / 24 kesintisiz ve güvenli para transferi

İster Tosla’daki bir arkadaşına, istersen dilediğin bir IBAN’a hatta istersen de banka hesapların arasında! Günün her saati hızlı ve güvenli para transferi için, dijital kimliğini doğrula ve para transferi yapmaya hemen başla.

Diğer banka hesaplarını Tosla’da görüntüle

O banka uygulamasından bu banka uygulamasına koşturup, şifreleri aklında tutmaktan sıkıldıysan; artık Tosla’da tüm banka hesaplarını cebinden çıkarır, tüm vadesiz hesaplarını tek bir yerden görüntüleyebilir, kolayca yönetebilirsin!

Alışveriş yaptıkça Tosback kazan

Fiziksel ya da dijital Tosla Kart’ınla yapacağın  alışverişlerde, sana özel kampanyalara katıl ve para iadesi olarak Tosback kazan. Web’ten veya uygulamadan düzenli olarak aktif kampanyaları takip et ve ayda 1.500 TL’ye yakın Tosback kazanma fırsatını kaçırma!

Fatura ödemelerinden kahve siparişine

Tosla’da yapabileceklerinin sınırı yok. Fatura ödemelerini sekmeler arasında kaybolmadan Tosla’da kolayca yap. Yolcu360, Starbucks, İstanbulKart ve dijital kod alışverişlerini uygulama içerisinden yap, Tosback kazan. 

Sana özel krediyle planlarını erteleme

Senin gibi sana özel kredin Tosla’da! Tosla’daki bankalar aracılığıyla kredini al, hiçbir ihtiyacını ertelemeden keyfince yaşa. Dilersen cep telefonu operatörünle faturana yansıtarak para yükle, şimdi kullan sonra öde.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir