Tosla bankaları cebinden çıkarır

Tüm banka hesaplarını tek yerde topla, görüntüle ve kolayca işlem yap.

Tüm banka hesapların tek ekranda

Banka hesaplarını ayrı ayrı uygulamalardan takip etmekten sıkıldıysan aradığın çözüm Tosla'da. Sen de banka hesaplarını Tosla'da bir araya topla, tek ekrandan işlemlerini kolayca yap.

Tüm banka hesapların tek ekranda.

Tosla’da ayrıcalıklar saymakla bitmez. Banka hesaplarını tek ekranda görüntülemek de dahil. O banka bu banka uygulaması diye uğraşma, tüm varlıklarını Tosla’da görüntüle, işlemlerini kolayca yap.

Hesaplar arası para transferi işi Tosla’da

Bir bankadan diğerine işlem yaparken ekranlar arası geçiş süreni hesaplamakla uğraşma. Banka hesaplarını Tosla’da topla, para transferlerini saniyeler içinde yap.

Tosla'da tüm banka hesaplarını görüntüle, dilediğin gibi işlem yap.

Tosla'da banka hesaplarımı nasıl görüntülerim?

Banka hesaplarını ekle, Tosla'da görüntüle

Tosla uygulamasına giriş yap, menüde bulunan ‘’Cüzdan’’ alanına gel. Yeni hesap ekle butonuna bas ve bankanı seç. Gerekli izinleri verip diğer banka uygulamasından onay işlemlerini tamamla. Ardından Tosla’da görüntülemek istediğin hesaplarını seç ve işlem tamam!

Banka hesaplarını Tosla’da tek seferde görüntüle

Cüzdan’a eklemiş olduğun diğer banka hesaplarını tek ekranda tek bakışta görebilirsin. Bankalara vermiş olduğun izinlerini yönetebilir, bu hesaplardaki son işlemleri hızlıca görüntüleyebilirsin.

Hesapların arası para transferi yap

Eklemiş olduğun hesaplar arasında artık kolayca para transferi yapabilirsin. Bunun için “Transferler” menüsüne git. Hesaplarım arasında bölümünü seç ve para transferini kolayca tamamla.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir