Tosla, senin için.

Ödemelerden hesaplara, kredilerden Tosla Kart’a tüm işlemlerin Tosla’da bir arada!

Bildiğin para transferi işleminin daha kolayı

İster arkadaşına ister banka hesabından Tosla hesabına! Dijital kimliğini kolayca doğrula ve para transferi yapmaya başla. İşlemini rahatça gerçekleştir diye Tosla günün her anı görev başında. 

Dijital kimliğini doğrula ve limitlere takılma

Yeni kimlik kartını kullanarak dakikalar içinde hesap doğrulamanı tamamla, limitlere takılmadan para transferi yapmanın ve Tosla’nın tüm özelliklerinin keyfini çıkar.

Arkadaşından para istemek için de Tosla

Bir arkadaşından para isterken de Tosla yanında. Transferler’de “İste” bölümüne gir. Para isteyeceğin arkadaşını seç, ne kadar istediğini gir, arkadaşın hemen toslasın! Eğer arkadaşın Tosla’da değilse, 7 gün içinde üye olduğunda para isteğini görüp sana para gönderebilir.

Para yükleme talimatı ver, Tosla’da parasız kalma

Bildiğin para transferi işleminin daha kolayı.

Tosla'da para transferi işlemini dilediğin saatte kolayca gerçekleştir.

Para transferi yapmak için Tosla uygulamasına giriş yap ve Transferler alanına gir. Transferi yapacağın kişiyi seç, seçtiğin kişinin adını veya telefon numarasını girip iletmek istediğin tutarla birlkte mesajını yaz, işlemini tamamla.

IBAN ile para gönder

Tosla'da kendine ya da bir arkadaşına IBAN yoluyla para transferi yapabilirsin.

Hesapların arasında para transferi yap

Tosla cüzdanına eklediğin diğer banka hesapların arasında para transferi yapmak istersen Transferler’deki “Hesaplarım arasında” menüsünü kullanabilirsin.

Bluetooth ile para gönder

Tosla’da telefonunun bluetooth özelliği ile yakınındaki diğer kullanıcıları kolayca bul, göndermek istediğin tutarı ve açıklamanı gir, kolayca para gönder.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir