Tosla hakkında her şey

Ödemeler

Tosla ile neleri ödeyebilirim?

Tosla'ndaki TOSLA butonundan "Öde" sekmesine girdiğinde oyun ödemeleri ve QR ile Ödeme seçeneklerini göreceksin. Burada hem avantajlı fiyatlarıyla oyun pinleri seni bekliyor hem de anlaşmalı firmalardan QR kod kullanarak ödemeni yapabiliyorsun.

Tosla QR ile hangi anlaşmalı firmalarda ödeme yapabilirim?

Defacto.com.tr, Zulaoyun.com, Koton.com, Carrefoursa.com, Joygame.com ve PayTR üye iş yerlerinin web sitelerinde Tosla uygulamanı açıp Keşfet>Ödemeler>QR ile Ödeme Kodla Öde adımlarını takip ederek ödemeni yapabilirsin. Yeni firmalar yolda!

Oyun pinlerini nasıl alabilirim?

Oyun pinlerin artık Tosla’da, hem de sana özel avantajlı fiyatlarla! Tosla uygulamanı aç, Keşfet’in altında Ödemeler sekmesinde Oyun Kodları alanına tıkla. Burada listelenen popüler oyunlardan dilediğini seçebilirsin. Bu oyundan almak istediğin pini ve miktarını seç. Onayla ve hoop! İşte bu kadar! Ödemen tamamlandı, oyun pinlerin sana SMS ile iletilecek.

Oyun pinleri siz mi satıyorsunuz?

Hayır. Oyun pinlerin Tosla'nın içinde ama biz sadece senin alışverişine yardımcı oluyoruz. Oyun pinleri Epin firması tarafından satılıyor, biz senden aldığımız parayı Epin'e gönderiyoruz. Oyun pinleri ile ilgili herhangi bir sorunun olduğunda Epin ile iletişime geçmelisin.

Tosla ile Temassız Mobil Ödeme özelliğini nasıl ve nerelerde kullanırım?

NFC ödeme özelliği sayesinde kartın yanında olmasa da temassız ödeme özelliği bulunan tüm ödeme cihazlarından Tosla uygulamanla ile kolaylıkla ödeme yapabilirsin!

Tosla’dan Temassız Mobil Ödeme özelliğini nasıl açarım?

Tosla’ya giriş yaparak, profil menüsünden kart ayarlarına girip kolaylıkla Temassız Mobil Ödeme özelliğini açabilirsin Toslayan!

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir