Tosla hakkında her şey

Tosla Başlangıç Paketi

Tosla Başlangıç Paketi nedir?

Tosla Başlangıç Paketi, ilk defa Toslalı olacaklara özel olan Tosla’ya başlama yöntemidir. Satın alınan Tosla Başlangıç Paketi’nin içindeki qr kodunun okutulmasıyla sana özel olarak oluşturacağın dijital kartınla işlemlerini dilediğin gibi gerçekleştirebilirsin. Sadece Tosla Başlangıç Paketine özel hesabına anında tanımlanacak 20 TL Tosback’ini de kullanmayı unutma.

Tosla Başlangıç Paketi’ni nereden alabilirim?

Tosla Başlangıç Paketi’ni Teknosa ve D&R mağazalarından satın alabilirsin. İlerleyen dönemlerde farklı mağazalarda da Tosla Başlangıç Paketi’ni bulabileceksin.

Daha önce hesabım olmasına rağmen Tosla Başlangıç Paketi satın aldım. ne yapmalıyım?

Tosla Başlangıç Paketi sadece ilk defa Tosla’lı olanlara özeldir. Daha önce Toslalı olmana rağmen Başlangıç Paketi satın aldıysan qr kodunu Toslalı olmayan bir arkadaşına verip Toslalı olmasını sağlayabilir, Tosback ödülünü de kazandırabilirsin.

Satın aldığım Tosla Başlangıç Paketi’ni iade edebilir miyim?

Satın alınan Tosla Başlangıç Paketleri ne yazık ki iade edilemez. 🙁

Tosla Başlangıç Paketi satın aldım fakat fiziksel kart da istiyorum. Ne yapmalıyım?

Tosla Başlangıç Paketi’ni kulladıktan sonra sana özel ücretsiz dijital kartın hesabında aktif olacak. Fiziksel kart istersen de uygulama içerisinden ismine özel fiziksel kart başvurusu yapabilirsin. Unutma Tosla’da bir kullanıcının sadece 1 adet kartı olabilir. Tosla Başlangıç Paketi satın aldıktan sonra fiziki noktalardan anonim kart satın alman durumunda, kartını ekleyebilmen için öncelikle dijital kartını kart ayarlarından iptal etmelisin.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir