Tosla hakkında her şey

Tosla ile Banka Kredisi

Tosla ile Banka Kredisi ne demek?

Nakit ihtiyaçların ve ödemelerin için artık yepyeni seçeneklerin var. Tosla’da Akbank ve Fibabanka İhtiyaç Kredisi ile hiçbir ihtiyacını ertelemeden avantajlı faiz oranlarıyla kredi başvurunu yapabilirsin. Onaylanan kredi tutarı Tosla hesabına yüklendiğinde dilediğin gibi kullanabilirsin.

Tosla’dan banka kredisi nasıl kullanabilirim?

Tosla uygulamasına giriş yapıp ‘’Yenilikler’’ , “Ödemeler” ya da ‘’ Para Yükle’’ adımlarından herhangi birisine tıklayıp ‘’Akbank veya Fibabanka İhtiyaç Kredisi’’ ni seçip, istediğin kredi tutarı ve vade ile kredi hesaplayabilir, toplam ödemeni ve taksit tutarını görebilirsin. Adımları takip ederek Akbank veya Fibabanka İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsin.

Tosla’dan kullanacağım banka kredisinin vadesi kaç ay olabilir?

Tosla’dan 3, 6, 12, 18, 24, 36 ay vade ile Akbank veya Fibabanka İhtiyaç Kredisi kullanabilirsin.

Tosla’dan kullandığım banka kredimin taksit ödemesi ve ödeme planı izlemesi nasıl yapabilirim, kredime ilişkin sözleşmelere nereden ulaşabilirim?

Kredi taksit ödemelerini kullandığın bankanın Mobil, İnternet Bankacılığı, Şube, ATM veya Telefon Bankacılığı kanallarından kolayca yapabilirsin.

Ödeme planını ve kredi sözleşmelerini banka ile paylaştığın e-posta adresine iletilen yönlendirmeleri takip ederek ya da bankanın Müşteri İletişim Merkezi ile görüşerek bulabilirsin. Ayrıca bankanın dijital kanallarından da kredi bilgilerini görüntüleyebilirsin.

Tosla’dan kullandığım banka kredimin iptali ya da cayma başvurumu nasıl yapabilirim?

Tosla hesabına yüklenen kredinin iptal işlemi ya da cayma başvurusunu bankanın Müşteri İletişim Merkezi, Şubeleri, İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık kanallarından gerçekleştirebilirsin.

Tosla’dan kullanacağım İhtiyaç Kredisinin taksit tarihini öteleyebilir miyim?

Kredi taksit tarihlerinin ötelenme taleplerini krediyi kullanacağın bankaya iletebilirsin. Talebin banka tarafından değerlendirilir, Ayrıca bankanın Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp taksit tarihi ötelenmesine ilişkin detaylı bilgiyi alabilirsin.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir