Tosla hakkında her şey

Tosla ile Fatura Ödeme

Tosla ile faturalarımı nasıl ödeyebilirim?

Yeniliklerin ardı arkası kesilmeyen Tosla’da artık faturalarını da ödeyebilirsin. Tosla uygulamasına girip ‘’Yenilikler’’ ekranından ya da ‘’Keşfet’’ kısmının altındaki ‘’Ödemeler sekmesinden fatura ödemeleri alanına tıklayarak istediğin faturanı ödeyebilirsin. Bu alanda fatura kategorisini ve kurumunu seçer, bilgilerini girip ödemeni yapabilir, faturanı görüntüleyebilirsin.

Ödemiş olduğum faturayı iptal edebilir miyim?

Tabii ki. Fakat unutmaman gereken noktalar var. Ödediğin faturayı yalnızca aynı gün içinde iptal edebilirsin. 0850 477 08 67 no’lu numarayı arayarak iptal talebini iletebilirsin.

Tosla’da hangi faturalarımı ödeyebilirim?

Tosla’da cep telefonu, elektrik, su, internet/TV, doğalgaz ve diğer faturalarını ödeyebilirsin. Günde maksimum 5 adet, ayda maksimum 10 adet fatura ödemesi gerçekleştirebilirsin.

Fatura öderken işlem ücreti ödemem gerekir mi?

İşlem ücreti mi? Tosla’da faturalarını ek bir işlem ücreti olmadan ödeyebilirsin.

Ödediğim fatura bilgilerini nasıl kaydedebilirim?

Fatura bilgilerini ödeme işleminden sonra kaydederek, ‘’Hızlı İşlemlerim’’ sekmesinden görüntüleyebilirsin. Bu alanın içinde kaydedilen faturana tıkladığında ödenmemiş faturaların için ödeme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin.

Tosla’da ödemiş olduğum faturaların dekontlarını nasıl görüntüleyebilirim?

Faturalarına ait dekontları ‘’Sen’’ bölümünde listelenen hesaplar üzerinden görüntüleyebilirsin. Faturanı ödediğin hesaba tıklayarak yaptığın işleme ve ilgili dekonta ulaşabilirsin.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir