Tosla hakkında her şey

Tosla ile Harca Bölüş

Harca Bölüş nedir?

Harca Bölüş Tosla’nın en yeni özelliği. Arkadaşlar arasında hesaplaşmanın Tosla hali. Ne demek mi istiyoruz?

Arkadaş gruplarında öyle her seferinde hesap bölüşülmez. Biri öder, diğerleri ona borçlanır. Sonra bir başkası öder, biraz da ona borçlanırsın. Sonra sen ödersin, sonra o, biz siz onlar. Tutarlar birikir, hesaplar karışır… dı. O günler hep eskide kaldı. Harca Bölüş ile hesapları Tosla yapsın, siz arkadaşlığınızın keyfine bakın!

Şöyle açıklayalım. Harca Bölüş ile arkadaşlarını seçip grubunu oluşturuyorsun. Sonra harcamalarınızı bu gruba yazıyorsunuz. Herkes kendi harcamasını yazıyor, kimler dahil seçiyor, kimin payına ne düşüyor hepsini yazıyor. Sonra her şeyi Tosla hesaplıyor! Kim neyi ödemiş, kimin kime ne kadar ödemesi gerekiyor tüm hesaplar Tosla’da.

Harca Bölüş özelliği nerede?

Tosla’ya gir, ana sayfada sol üstteki adama basarak Profilin’e git. Ta taam! Takip ettiklerin ve takipçilerinin hemen yanında Grup’larına tıklayabilirsin. Ya da Tosla Kart’ının altında en üstteki menü Harca Bölüş.

Nasıl grup oluşturabilirim?

Profilin altındaki Harca Bölüş menüsüne geldiğinde Grup Oluştur butonu seni bekliyor! Gruplarını oluşturduktan ya da bir gruba eklendikten sonra, dahil olduğun tüm gruplarını da yine buradan görebilirsin. Tosla ana sayfasında Arama’ya tıkladığında da Grup Oluşturma butonunu göreceksin.

Grup oluşturmak için ilk adım gruba eklenecek arkadaşlarını belirlemek. Takip ettiğin arkadaşların arasından hangilerini istiyorsan seç. Bir sonraki adım grubuna isim vermek ve grubunuz için bir fotoğraf seçmek. işte bu kadar, grubun hazır. Biz gruptaki herkese haber verdik bile!

Dilersen sonradan gruba arkadaşlarını ekleyebilir, gruptan arkadaşını çıkartabilir, grubun ismini veya fotoğrafını değiştirebilirsin.

Kaç tane grup oluşturabilirim?

Dilediğin kadar! Grup oluşturma konusunda seni sınırlamıyoruz, istediğin kadar grup kurabilirsin. Farklı arkadaş grupların ve takip etmek istediğin farklı ortak harcamalarınız olabilir tabii, hepsi için ayrı grup oluştur hesaplar karışmasın!

Toplam kaç tane grubum olabilir?

Sınır yok! Dilediğin kadar grup oluşturabilir, arkadaşlarının kurduğu tüm gruplara dahil olabilirsin. Farklı arkadaş gruplarınız ve takip etmek istediğiniz farklı ortak harcamalarınız olabilir tabii, hepsi için ayrı grup oluşturun hesaplar karışmasın!

Gruba eklemek istediğim arkadaşlarımı bulamıyorum, neden olabilir?

Harca Bölüş özelliği ile yalnızca takip ettiğin arkadaşlarını gruba ekleyebilirsin. Eğer arkadaşını bulamadıysan takip etmediğin için olabilir. Arkadaşını takip etmek için arkadaşını isim soy isim ya da cep telefonu numarasından arayabilir, profiline giderek takip isteği gönderebilirsin.

Takip etmediğim arkadaşlarımla grup oluşturamaz mıyım?

Hayır. Çünkü böyle olursa seni takip etmesine izin vermediğin kişiler de seni bir gruba ekleyebilir, senden para isteyebilir. Harca Bölüş özelliği ve gruplar birbirini tanıyan arkadaşlar için!

Bir gruba eklendim, ne yapmalıyım?

Süper! Artık grubun içine gidip grupta neler oluyor görebilirsin. Profilin altında takip ve takipçilerinin yanında kaç grubun olduğunu göreceksin. Buraya ya da Harca Bölüş menüsüne tıklayarak Gruplar ekranına gidebilirsin. Dahil olduğun tüm gruplar burada listeleniyor olacak. Grubunu ismiyle arayarak da bulabilirsin.

Grubun içine girdiğinde gruptaki kişileri, eklenen harcamaları, yapılan toslamaları… her şeyi görebileceksin. Bu sefer sen mi ödedin? Hemen Tosla butonuna bas ve harcamanı ekle!

Gruptan çıkabilir miyim?

Tabii ki, dilediğin zaman! Bunun için çıkmak istediğin grubun içine gir, sağ üstteki üç noktaya tıkla. Grubu paylaş ve Gruptan çık seçeneklerini göreceksin. Gruptan çık seçeneğine tıklayarak gruptan çıkabilirsin. Eğer grupta borcun ya da alacağın varsa bunu bildireceğiz, böyle bir durumda grupta kalmanı öneririz. Ama yine de çıkmak istersen, bir başka grupta görüşmek üzere!

Grubu silebilir miyim?

Elbette! Unutma, bir grubu yalnızca kurucusu silebilir. Bir grubu silmek istediğin grubun içine gir, sağ üstteki üç noktaya tıkla. Grup bilgilerini düzenle, Grubu paylaş ve Gruptan çık seçeneklerini göreceksin. Grup kurucusu olarak gruptan çıkmak istediğinde grubu sileceğiz. Eğer grupta kapatılmamış hesaplar, borçlar ya da alacaklar varsa bunu da bildireceğiz, böyle bir durumda grubun kalmasını öneririz. Ama yine de silmek istersen, bir başka grupta görüşmek üzere!

Grubumu oluşturdum, arkadaşlarıma nasıl haber vereceğim?

Hiç merak etme, biz senin yerine haber verdik bile! Harca Bölüş ile grubunu oluşturduğunda gruba eklediğin tüm arkadaşlarına bildirim gidiyor. Tosla için push notification ayarını açmadıysan açmanı öneririz!

Ayrıca sen de dilediğin zaman Grubu paylaş özelliği ile grubun linkini arkadaşlarına gönderebilirsin. Grubu paylaşmak için grubun içine gir, sağ üstteki üç noktaya tıkla. Grubu paylaşma seçeneği burada. İster whatsapp mesajı ister mail istersen SMS… dilediğin yolla linki arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Oluşturduğum grubu arkadaşlarıma paylaşabilir miyim?

Tabii, bunun için her grubun kendine ait bir linki var. Grubu paylaşmak için grubun içine gir, sağ üstteki üç noktaya tıkla. Grubu paylaş seçeneğini göreceksin. Hangi yolla istersen grubun linkini arkadaşlarına gönderebilirsin.

Grup fotoğrafını değiştirebilir miyim?

Ne zaman istersen, ne kadar istersen! Grubun kurucusu olarak grubun ismini, fotoğrafını hatta gruptaki kişileri bile sonradan değiştirebilirsin. Bunun için grubun içine gir, sol üstteki üç noktaya tıkla. Grup bilgilerini düzenle seçeneğini göreceksin. Grup fotoğrafını ya da ismini değiştirmek için, mevcut fotoğrafın sağ alt köşesindeki kalem’e tıkla. Fotoğraf seçmek istersen fotoğrafı, isim değiştirmek istersen ismi güncellemen yeterli.

Unutma, grup bilgilerini yalnızca grup kurucusu düzenleyebilir. Grubu sen kurmadıysan kuran arkadaşınla konuş, hemen gerekli değişiklikleri yapsın!

Grubun adını değiştirebilir miyim?

Tabii ki, her zaman! Grubun kurucusu olarak grubun ismini, fotoğrafını hatta gruptaki kişileri bile sonradan değiştirebilirsin. Bunun için grubun içine gir, sol üstteki üç noktaya tıkla. Grup bilgilerini düzenle seçeneğini göreceksin. Grup fotoğrafını ya da ismini değiştirmek için, mevcut fotoğrafın sağ alt köşesindeki kalem’e tıkla. Fotoğraf seçmek istersen fotoğrafı, isim değiştirmek istersen ismi güncellemen yeterli.

Unutma, grup bilgilerini yalnızca grup kurucusu düzenleyebilir. Grubu sen kurmadıysan kuran arkadaşınla konuş, hemen gerekli değişiklikleri yapsın!

Gruba kaç kişi ekleyebilirim?

Bir grupta sen dahil toplam 15 kişi olabilir. Grubu oluşturduktan sonra, toplam sayıyı geçmeyecek şekilde, yeni kişiler ekleyebilir ya da gruptaki arkadaşlarını çıkartabilirsin.

Gruba bir arkadaşımı eklemeyi unuttum, ne yapacağım?

Hiç sorun değil, grubuna her zaman arkadaşlarını ekleyebilirsin! Grup kurucusu olarak gruba yeni kişiler ekleyebilir, gruptan arkadaşlarını çıkartabilirsin. Bunun için grubun içine gir, sol üstteki üç noktaya tıkla. Grup bilgilerini düzenle seçeneğini göreceksin. Gruptaki kişiler listesinin yanında Düzenle butonu var. Tıkladığında takip ettiğin arkadaşlarının listesini göreceksin. Kimi istiyorsan ekle! Tabii toplam 15 kişi olmak şartıyla.

Unutma, gruba ekleme ve gruptan çıkarma işlemini yalnızca grubu kuran kişi yapabilir. Grubu sen kurmadıysan kuran arkadaşınla konuş, hemen gerekli düzenlemeleri yapsın!

Gruptan arkadaşımı çıkartabilir miyim?

Evet. Grup kurucusu olarak gruba yeni kişiler ekleyebilir, gruptan arkadaşlarını çıkartabilirsin. Bunun için grubun içine gir, sol üstteki üç noktaya tıkla. Grup bilgilerini düzenle seçeneğini göreceksin. Gruptaki kişiler listesinin yanında Düzenle butonu var. Tıkladığında gruptaki arkadaşlarını göreceksin, buradaki işareti kaldırarak bu kişinin gruptan çıkmasını sağlayabilirsin. Eğer bu kişinin borcu ya da alacağı varsa bunu bildireceğiz, böyle bir durumda grupta kalmasını öneririz. Ama yine de çıkarmak istersen, karar senin!

Unutma, gruba ekleme ve gruptan çıkarma işlemini yalnızca grubu kuran kişi yapabilir. Grubu sen kurmadıysan kuran arkadaşınla konuş, hemen gerekli düzenlemeleri yapsın!

Nasıl harcama giriyorum?

Çok kolay! Harcama eklemek istediğin grubun içine gir ve Tosla butonuna bas. Bölüşmek istediğin tutarı gir, harcama için bir açıklama ekle. Dilersen harcamanın fişini, faturasını ya da herhangi bir görseli de ekleyebilirsin.

Harcamaya herkes dahilse Gruptaki herkes dahil seçeneğini işaretle. Bazı harcamalar gruptaki herkesi ilgilendirmiyor olabilir, sorun değil. Bu durumda Seç ve dahil et diyerek dahil olan arkadaşlarını teker teker seçebilirsin. Eğer bu harcamada senin de payın varsa kendini de dahil etmeyi unutma!

Harcamalarıma fiş / fatura görseli ekleyebilir miyim?

Evet, sonradan hatırlamak için çok faydalı olur. Harcamanı girerken tutarı ve açıklamasını yazdıktan sonra Harcama görseli ekle yazan karta tıkla. Telefonundaki fotoğrafların arasından seçebilir ya da yeni bir fotoğraf çekebilirsin. Fişin ya da faturan yanında değilse de sorun yok. Dilersen sonradan da harcamaya ait fotoğraf ekleyebilirsin.

Görsel eklemeyi unuttum, ne yapabilirim?

Hiç önemli değil, harcamaya ait fotoğrafı sonradan da ekleyebilirsin. Bunun için ilgili harcamanın detayına gir ve açıklama metninin altındaki ataş görseline tıkla. Telefonundaki fotoğrafların arasından seçebilir ya da yeni bir fotoğraf çekebilirsin.

Harcamayı ben yaptım ama fişi arkadaşımda, ne yapabiliriz?

Sen harcamayı gir, fotoğraf bölümünü boş bırak. Arkadaşın fotoğrafını eklesin! Bunun için arkadaşının ilgili harcamanın detayına girip açıklama metninin altındaki ataş görseline tıklaması yeterli. Görseli telefonundaki fotoğrafların arasından seçebilir ya da yeni bir fotoğraf çekerek ekleyebilir.

Arkadaşım bir harcama girdi, hemen ödemesem olur mu?

Tabii ki, Harca Bölüş tam da bunun için var! Ortak harcamanızı girin, Tosla sizin yerinize bölüştürsün ve takip etsin. Sen borcunu dilediğin zaman öde!

Arkadaşımın yaptığı ödemeyi ben girebilir miyim?

Hayır, ödemeyi yapan kişi harcamayı girmeli. Çünkü harcamayı sen girdiğin zaman ödemeyi senin yaptığını anlıyoruz ve tüm hesapları buna göre yapıyoruz. Harcamayı böldüğünde bu tutarı sana ödenecek bir borç olarak yazıyoruz.

Harcamayı giren kişinin ödemeyi yapan kişi olması önemli, yoksa hesaplar karışabilir!

Bir harcama ekleyeceğim ama herkes dahil değil. Ne yapmalıyım?

Hiç sorun değil! Harcamayı eklemek için grubun içinden Tosla butonuna bas, tutarı ve harcama açıklamasını gir. Bu ekranda iki seçeneğin var: Gruptaki herkes dahil ya da Seç ve dahil et. Yaptığın harcama gruptaki herkesi ilgilendirmiyorsa Seç ve dahil et seçeneğine tıkla ve ilgili olan arkadaşlarını işaretle. Harcama seni de ilgilendiriyorsa kendini de seçmeyi unutma!

Bir harcama yaptım, ama içinde ben yokum. Harcamaya kendimi de dahil etmek zorunda mıyım?

Değilsin! Sadece arkadaşların için ödeme yapmış olabilirsin, bu durumda yaptığın harcamayı sadece ilgili arkadaşlarına bölüştürmeliyiz. Harcamayı eklemek için grubun içinden Tosla butonuna bas, tutarı ve harcama açıklamasını gir. Seç ve dahil et seçeneğine tıkladığında gruptaki isimlerin bir listesini göreceksin. Eğer harcama seni ilgilendirmiyorsa kendi işaretini kaldır ve harcamayı seçtiğin diğer kişiler arasında bölüştür.

Dikkat! Harcamayı sen girdiğin zaman ödemeyi senin yaptığını anlıyoruz ve tüm hesapları buna göre yapıyoruz. Harcamayı böldüğünde bu tutarı sana ödenecek bir borç olarak yazıyoruz. Eğer ödemeyi başka biri yaptıysa harcamayı ödemeyi yapan kişi girmeli.

Bir harcama var, ama herkesin payına farklı tutarlar düşüyor. Ne yapabilirim?

Harca Bölüş ile dilediğin gibi bölüştür! Her zaman herkesin payına eşit tutar düşmesini bekleyemeyiz tabii, her seferinde eşit bölüşmek zorunda da değiliz! Harcamayı eklemek için grubun içinden Tosla butonuna bas, tutarı ve harcama açıklamasını gir. Arkadaşlarını seç ve devam butonuna bas. Biz eşit böleceğiz, ama sen istediğin gibi düzenleyebilirsin! Tutarın altında Eşit ve Düzenle seçenekleri var, Düzenle dediğin zaman harcamaya dahil ettiğin kişilerin payına ne kadar düşüyorsa buradan girebilirsin. Eğer tüm tutarı dağıtamadıysan ya da fazla dağıttıysan biz seni uyaracağız merak etme!

Girdiğim harcamayı nerede göreceğim?

Girdiğin tüm harcamaları grubun içindeki Akış ve Harcamalar sekmelerinde görebilirsin. Benzer şekilde arkadaşlarının girdiği harcamalar da yine burada olacak. Herhangi bir harcama kartının üzerine tıkladığında harcamanın detayına ulaşıp bölüştürülen tutar, harcamanın açıklaması, kimlerin dahil olduğu, kimlerin payına ne kadar düştüğü, varsa harcamaya ait görsel, varsa harcamaya ait sohbet ve beğenileri de bu detay bölümünde görebilirsin.

Gruba bir harcama girildiği zaman, harcamaya dahil olan herkese bildirim gidiyor. Tosla için push notification ayarını açmadıysan açmanı öneririz!

Girdiğim harcamayı arkadaşlarım da görecek mi?

Tabii ki. Harca Bölüş’ün en güzel yanı da burası! Harca Bölüş gruptaki herkesin ortak bir takip alanı. Bir harcama girdiğin zaman, harcamaya dahil olan tüm arkadaşlarına bildirim gidiyor. Tosla için push notification ayarını açmadıysan açmanı öneririz!

Ayrıca gruptaki herkes grubun içindeki Akış bölümünde senin ve gruptaki diğer arkadaşlarının girdiği tüm harcamaları görebilir. Dilediğiniz harcamanın içine girip bu harcama neydi, kimler dahildi, kimin payına ne kadar düşüyordu… görebilirsiniz. Harcamalar sekmesinde de grubun toplam harcaması, grup hesabı ile dahil olduğun ve olmadığın harcamalar ayrı ayrı görülebiliyor.

Dahil olduğum harcamaları nereden görebilirim?

Grubun içine gir ve Harcamalar sekmesine tıkla. Burada grubun toplam harcaması, dahil olduğun ve olmadığın harcamaları görebilirsin. Herhangi bir harcama kartının üstüne tıklayarak harcamaya ait tüm detaylara da ulaşabilirsin. Artık hiçbir şeyi aklında tutmana gerek yok. Harcamalarınızı Tosla’ya kaydedin, siz arkadaşlığınızın keyfine bakın!

Ayrıca gruba seni de ilgilendiren bir harcama girildiği zaman, harcamaya dahil olan herkese bildirim gidiyor. Tosla için push notification ayarını açmadıysan açmanı öneririz!

Grupta toplam ne kadar harcanmış görebilecek miyim?

Tabii ki, bunun için grubun içinden Harcamalar sekmesine gelmen yeterli! Gruba o ana kadar eklenmiş tüm harcamaların toplamını burada görebilirsin. Evin o ayki toplam masraflarını mı merak ettin ya da bu tatilde ne kadar harcadık… Ortak harcamalarınızın toplamı Harcamalar sekmesinde!

Nakit akışımı kontrol etmek için, gruba borçlu muyum alacaklı mıyım görebilecek miyim?

Elbette, bunu bilmek en doğal hakkın! Grubun içine gir ve Harcamalar sekmesine gel. Burada grubun o ana kadarki toplam harcama tutarını göreceksin. Altında da Grup Hesabı butonu var. Buraya tıkladığında ise grupta kimler artıda kimler ekside karşında!

Burası arkadaşlar arasında değil, gruptaki herkesin gruba olan alacak-verecek ilişkisini gösteriyor. Yani, burada kendini + gördüğünde hala bir arkadaşına ödemen gereken borcun olabilir. Buradaki + sana arkadaşlarının ödeyeceği tutarın, senin arkadaşlarına ödemen gereken tutardan daha yüksek olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarınla arandaki alacak-verecek ilişkisini takip etmek için Hesaplaş sekmesini her zaman kontrol et.

Gruba herkes harcama girebilir mi?

Evet! Harca Bölüş gruptaki herkesin ortak bir alanı. Bir arkadaş grubunda tüm hesapları tek bir kişi ödemez, ödeyemez! Hara Bölüş bunları takip etmek için var. Gruptaki herkes gruba ortak bir harcama ekleyebilir, uygun şekilde bölüştürebilir.

Dikkat! Ödemeyi yapan kişi harcamayı girmeli, yoksa hesaplar karışır. Harcamayı giren kişinin ödemeyi yapan kişi olduğunu anlıyoruz ve tüm hesapları buna göre yapıyoruz. Harcamayı böldüğünde bu tutarı sana ödenecek bir borç olarak yazıyoruz. Eğer ödemeyi başka biri yaptıysa harcamayı ödemeyi yapan kişi girmeli.

Girdiğim harcamayı sonradan düzenleyebilir miyim?

Hayır. Bu nedenle harcamayı girerken çok dikkatli davranmanı öneriyoruz. Eğer toslayanlardan çok fazla talep gelirse bu geliştirmeyi de yapabiliriz, neden olmasın?

Girdiğim harcamayı silebilir miyim?

Hayır. Bu nedenle harcamayı girerken çok dikkatli davranmanı öneriyoruz. Eğer toslayanlardan çok fazla talep gelirse bu geliştirmeyi de yapabiliriz, neden olmasın?

Grupta sohbet edebilir miyiz?

Tabii, herhangi bir harcamayla ilgili olarak konuşma ihtiyacı olabilir. Bunun için harcamanın detayına girip yorum yap butonuna tıklaman yeterli. Dilersen arkadaşına cevap olarak da yorum yazabilirsin, bu durumda yorumun başına arkadaşının adı eklenir!

Aynen Tosla’da olduğu gibi, tüm harcamalara yorum yapabilir ve harcamaları beğenebilirsin. Tosla paranın sosyal hali!

Arkadaşlarıma olan borcumu nerede görebilirim?

Hesaplaş sekmesinde! Gruba ilk geldiğin ekran Akış bölümü. Buradan grupta neler olup bittiğini takip edebilirsin. Yanında Harcamalar ve Hesaplaş sekmeleri var. Hesaplaş sekmesine geldiğinde para vermen gereken arkadaşlarını ve sana para göndermesi gereken arkadaşlarını tutarları ile birlikte görebilirsin. Eğer gruba herhangi bir harcama girilmemişse ya da senin alman-vermen gereken bir tutar bulunmuyorsa bu alanda kimse olmayacak, şaşırma! Harcamalar eklendikçe burada da hesaplar oluşmaya başlayacak!

Arkadaşıma olan borcumu ödeyebilir miyim?

Harca Bölüş’ün en güzel tarafı: Harca Bölüş hesapları sizin için takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda hesaplaşmanızı da sağlıyor! Grubun içine gir ve Hesaplaş sekmesine gel. Burada para vermen gereken arkadaşlarını ve sana para göndermesi gereken arkadaşlarını tutarları ile birlikte görebilirsin. Borçlu olduğun arkadaşların Arkadaşlarına para gönder başlığı altında listelenecek, buradan hangi arkadaşına borcunu ödemek istiyorsan seçebilirsin. Bundan sonrası tanıdık gelecek, her zamanki Tosla ile para gönderme akışı!

Ana sayfadan Tosla butonuna basıp borcumu öyle göndersem olur mu?

Olmaz! Çünkü öyle gönderdiğinde hangi gruptaki, hangi borcunu ödediğini anlayamayız. Hangi gruptaki borcunu kapatmak istiyorsan o grubun içine girip Hesaplaş sekmesine gel. Burada tüm borçlarını ve alacaklarını göreceksin, borcunu göndermek istediğin arkadaşına tıkla ve borcunu gönder. Gruptaki hesapları buna göre güncelleyelim!

Tosla ile arkadaşlarına dilediğin zaman dilediğin kadar para göndermeye devam edebilirsin. Sadece unutma, grubun dışından yaptığın ödemeler gruptaki hesapları güncellemez, ayrı tutulur.

Arkadaşıma borcum var, ama o kadar param yok. Ne yapabilirim?

Hiç sorun değil! Harca Bölüş ile göndermen gereken tutarı düzenleyemiyorsun, ama hemen ödemek zorunda değilsin ki! Harca Bölüş hesapları sizin için tutmaya her zaman devam ediyor. Hesaplaş sekmesini takip et ve paran olduğunda borcunu öde!

Arkadaşlarımın bana ne kadar borcu olduğunu nerede görebilirim?

Hesaplaş sekmesinde! Gruba ilk geldiğin ekran Akış bölümü. Buradan grupta neler olup bittiğini takip edebilirsin. Yanında Harcamalar ve Hesaplaş sekmeleri var. Hesaplaş sekmesine geldiğinde para vermen gereken arkadaşlarını ve sana para göndermesi gereken arkadaşlarını tutarları ile birlikte görebilirsin. Eğer gruba herhangi bir harcama girilmemişse ya da senin alman-vermen gereken bir tutar bulunmuyorsa bu alanda kimse olmayacak, şaşırma! Harcamalar eklendikçe burada da hesaplar oluşmaya başlayacak!

Arkadaşımdan borcumu nasıl isteyebilirim?

Biz ona borç isteme demeyelim de borcunu arkadaşça hatırlatma diyelim! Grubun içine gir ve Hesaplaş sekmesine gel. Burada para vermen gereken arkadaşlarını ve sana para göndermesi gereken arkadaşlarını tutarları ile birlikte görebilirsin. Sana borcu olan arkadaşların Arkadaşlarından para iste başlığı altında listelenecek, buradan hangi arkadaşına borcunu hatırlatmak istiyorsan seçebilirsin. Biz arkadaşına bildirim göndereceğiz, arkadaşın bildirime tıkladığında grubun içinde sana olan borcunu en güncel tutarı ile görecek. Bundan sonrası tanıdık, her zamanki Tosla ile para gönder akışı. Arkadaşın Tosla ile sana para gönderecek, para onun Tosla bakiyesinden düşüp senin Tosla bakiyene eklenecek.

Arkadaşların da senin onlara olan borçlarını hatırlatabilirler, gruba dair güncel kalmak için Tosla push notification ayarını açık tutmayı unutma!

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir