Tosla hakkında her şey

Tosla ile Para Gönderme

Tosla'mdan arkadaşıma nasıl para gönderebilirim?

Tosla'ya gir ve Transferler menüsüne tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla! Daha önce para gönderdiğin arkadaşlarını "Önerilenler"; yakınındaki arkadaşlarını ise "Yakındakiler" bölümünde görebilirsin. Dilersen arama alanına arkadaşının ismini soyadını ya da sadece cep telefonunu girerek arkadaşını bulabilirsin. Arama alanının hemen yanındaki rehber ikonunu gördün mü? Ona tıkladığında rehberindeki tüm arkadaşlarına kolayca ulaşabilirsin.

Bu ''yanındakiler'' de kim?

Telefonunun Bluetooth'u açıksa 5 metre kapsama alanı içerisindeki Toslalılar, "Yakındakiler" kısmında görünecek. Yakınında herhangi bir kullanıcı yoksa bu alan boş olacak. Yani arkadaşın yakınındaysa ne adını girmene ne de cep telefonu yazmana gerek var. “Yanındakiler" bölümünden arkadaşını seç ve tosla! Ancak yakınındakileri görebilmen için Bluetooth'u açman ve konum paylaşım izni vermen gerek.

IBAN’a Para Transferinin Koşulları Nedir?

3. Kişilerin IBAN’larına para transferi yapmak için önce kendini doğrulamalısın. Doğrulama işlemi sonrasında Türkiye’deki IBAN’lara 7/24 ücretsiz para gönderebilirsin. Para transferi yapmak istediğiniz banka hesabı vadesiz hesap olmalıdır.

IBAN’a Para Transferi için limit var mı?

IBAN’a para transferi için günlük 5.000 TL limiti vardır, bu limit her gün yenilenir.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir