Tosla hakkında her şey

Tosla ile Starbucks®

Starbucks hesabımı Tosla uygulamasına nasıl ekleyebilirim?

Tosla uygulamasına, Starbucks hesabını ekleyebilmen için öncelikle ‘’öde’’ seçeneğine ve ardından Starbucks menüsüne giriş yapman gerekiyor. Bu arada unutma Toslayan! Starbucks hesabını ekleyebilmen için söz konusu hesabın senin TCKN’ne ait olması ve Tosla hesabında da aynı TCKN bilgisinin kayıtlı olması gerekiyor.

Sadece kendime ait Starbucks hesabını mı ekleyebilirim?

Tosla hesabına sadece kendi TCKN bilgilerinle var olan Starbucks hesabını ekleyebilirsin, maalesef farklı bir kişiye ait hesabı ekleyemezsin.

Starbucks hesabım yok, Tosla uygulamasından Starbucks hesap başvurusu yapabilir miyim?

Daha önceden Starbucks hesabın yoksa Tosla uygulamasında yer alan TCKN bilgilerinle Starbucks hesap başvurusu yapabilirsin.

Starbucks hesabımı ekledim, Tosla uygulamasından istediğim zaman geri kaldırabilir miyim?

İstediğin zaman Starbucks hesap bilgilerine giriş yaparak, eşleştirmeyi kaldırabilirsin.

Starbucks hesabıma nasıl bakiye yükleyebilirim?

Tosla uygulamasında yer alan ‘‘öde’’ seçeneğinden Starbucks hesabını seçerek ‘‘bakiye yükle’’ butonu ile kolayca yükleme gerçekleştirebilirsin.

Tosla Uygulaması ile Starbucks ödememi nasıl gerçekleştirebilirim?

Tosla uygulamasında yer alan ‘‘öde’’ seçeneğinden Starbucks hesabını seçerek kolayca QR ile ödeme gerçekleştirebilirsin.

Starbucks hesabıma belirli bir tutarın altına düştüğü zaman yükleme yapılması için otomatik yükleme talimatı verebilir miyim?

Tabii ki, Tosla uygulaması üzerinden otomatik yükleme talimatı verebilir, istediğin zamanda talimatını sonlandırabilirsin.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir