Tosla hakkında her şey

Tosla'dan Para Çekme

Tosla'daki paramı nasıl çekebilirim?

Tosla'daki paranı istersen banka hesabına aktarabilir ya da tüm Akbank ATM'lerinden çekebilirsin. Tosla Kartın varsa, o zaman tüm bankaların ATM'leri emrinde! Tabii yine limitlerin dahilinde.

ATM'den nasıl para çekebilirim?

Tosla hesabındaki paranı tüm Akbank ATM'lerinden ücretsiz çekebilirsin. Bunu için Tosla'na gir ve bakiyene tıkla. "Para Çek" bölümüne geç ve "ATM ile" butonuna tıkla. Çekmek istediğin tutarı belirle. Yazacağın tutar 10 TL ve katları olmalı, dikkat et küsuratlı bir tutar girme. Ekranda sana özel referans kodunu görebilirsin, referans kodunu ATM'ye gir, paranı çek. Referans kodunu girmek için ATM'nin ana ekranındaki "TOSLA İŞLEMLERİ"ni seç, referans kodunu gir ve ATM'den para yatırma işlemini tamamla. Yalnız elini çabuk tut, referans kodun 90 saniye boyunca geçerli!

ATM’den QR ile para çekmek için Tosla’yı aç ve giriş sayfasındaki “QR işlemleri” butonuna tıkla veya Tosla’ya gir ve en sağ üstteki QR ikonuna tıkla. Çekmek istediğin tutarı belirle. Yazacağın tutar 10 TL ve katları olmalı, dikkat et küsuratlı bir tutar girme. ATM de çıkan QR kodu ekranda okut, paranı çek.

ATM'den para çekemiyorum, nedeni ne olabilir?

  • Bakiyen ya da limitin yetersiz olabilir.
  • Sadece 10 TL ve katları şeklinde para çekebilirsin, girdiğin tutar bu özellikleri karşılamıyor olabilir.
  • ATM tam olarak senin istediğin tutarı veremiyor olabilir, bu durumda farklı bir tutar girerek yeniden deneyebilirsin.

Hangi ATM'lerden para çekebilirim?

Tüm Akbank ATM'lerinden ücretsiz para çekebilirsin. Tosla Kart'ın varsa tüm ATM'leri kullanabilirsin. TOSLA’DAKİ PARAMI BANKA HESABIMA NASIL AKTARABİLİRİM? Tosla’daki paranı banka hesabına aktarabilmek için Tosla’na gir ve bakiyene tıkla. “Para Çek” bölümüne gel ve “Hesap ile” butonuna tıkla. Çekmek istediğin tutarı girdikten sonra hesap seçim ekranı gelecek. Tosla’ya eklediğin hesapların burada olacak, hesabını seçip işlemi tamamlayabilirsin. Daha önce hiç hesabını eklemediysen ya da yeni başka bir hesap eklemek istersen “Yeni Hesap Ekle” alanından yeni hesabını kolayca ekleyebilirsin. Yanlış bir hesap eklememeye dikkat et, paranı yanlış birine göndermeni istemeyiz.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir