Tosla hakkında her şey

Tosla'ya Para Yükleme

Tosla'ma nereden para yükleyebilirim?

Bizde seçenek çok! Akbank ATM’lerinden referans kod ile veya herhangi bir bankadaki hesabından, banka kartından, diğer tüm Ortak ATM’lerden Tosla Kart ile kolayca para yükleyebilirsin. Teknosa, CarrefourSA mağazalarından ve ŞOK Marketler'den 2 TL işlem ücreti ödeyerek de Tosla hesabına nakit para ile yükleme yapabilirsin. Tabii limitlerin dahilinde. 

Tosla'ma banka hesabımdan nasıl para yükleyebilirim?

Kendine ait bir banka hesabın var mı? Harika! Tıpkı banka hesabından bir arkadaşına para gönderir gibi Tosla hesabına para gönderebilirsin. İşlemi yaparken TOSLA IBAN numarasına ihtiyacın olacak, hemen Tosla'na gir ve bakiyene tıkla. "Para Yükle" bölümüne geldin bile! "Hesabından" butonuna tıkladığında, Tosla IBAN'i karşında. Hangi bankanın müşterisi olduğun hiç önemli değil, Tosla'na her bankadan kolayca para yükleyebilirsin. Tek bir şartla; banka hesabın sana ait olmalı. Kimlik bilgileri aynı olmayan bir hesaptan para gönderirsen paranı iade etmemiz gerekir.

Tosla'ma ATM'den nasıl para yüklerim?

Tosla'na tüm Akbank ATM'lerinden para yükleyebilirsin, hem de hiçbir ücret ödemeden! ATM'den para yükleyebilmek için Tosla'na gir ve bakiyene tıkla. "Para Yükle" bölümüne geldin bile! Yükleme seçeneği olarak "ATM'den" butonuna tıkla ve yatırmak istediğin tutarı gir. Ekrana gelen sana özel referans kodunu ATM'ye girerek paranı kolayca yükle. Referans kodunu girmek için ATM'nin ana ekranındaki "TOSLA İŞLEMLERİ" ni seç, referans kodunu gir ve ATM'den para yatırma işlemini tamamla. Yalnız elini çabuk tut, referans kodun 90 saniye boyunca geçerli!

Ayrıca diğer tüm Ortak ATM’lerden Tosla Kart ile kolayca para yükleyebilirsin.

Tosla'ma kartımdan nasıl para yüklerim?

Banka kartın var mı? Harika! Kartını Tosla'ya ekleyip dilediğin zaman para yükleyebilirsin. Kartından para yükleyebilmek için TOSLA'ya gir ve bakiyene tıkla. "Para Yükle" bölümü karşında. Yükleme seçeneği olarak "Kartından" butonuna tıkla. Yatırmak istediğin tutarı girdikten sonra kart seçim ekranını göreceksin. Burası Tosla'ya eklediğin kartlarını görüntüleyebileceğin alan. Kartını seçip işlemini tamamlayabilirsin. Daha önce kart eklemediysen ya da yeni bir kart eklemek istersen "Yeni Kart Ekle" alanını kullanabilirsin. Unutmadan, ekleyeceğin kart mutlaka sana ait olmalı.

Tosla’ma ŞOK Marketler ve CarrefourSA kasalarından nasıl yükleme yaparım?

Yükleme yapabilmek için kasa görevlisine Tosla’na yükleme yapmak istediğini söyledikten sonra cep telefonu ve yükleme yapmak istediğin tutar bilgisini belirtmen yeterli. Yüklediğin tutarı anında hesabına görebilir hemen harcama yapmaya ve Tosback fırsatlarından yaralanmaya başlayabilirsin.

Param yüklendikten ne kadar sonra hesabıma geçer?

Paranı ATM'den yüklediysen ya da banka kartını kullanarak yükleme yaptıysan paran hemen hesabına geçer. Banka hesabından yaptığın yüklemelerde Akbank’ın sana özel bir avantajı var, Akbank banka hesabını kullanarak yükleme yaptığında paran anında Tosla’na gelir. Akbank dışındaki banka hesaplarından Tosla'na para yüklediğinde bu işlemi hafta içi saat 08.30-17.00 arasında yapmalısın, yoksa paranın yüklenmesi için mesai saatlerini beklemek zorunda kalırsın. Yükleme işlememini tamamladıktan sonra paran 10-15 dakika içinde hesabında.

Başka biri tosla'ma para yükleyebilir mi?

Maalesef, hayır. Tosla'na senden başka kimse para yükleyemez. Tosla senin, bakiyen senin! Ama arkadaşlarından her zaman para isteyebilirsin.

Yüklediğim tutar hesabıma geçmedi. Ne yapacağım?

Bir bakalım.. Gönderdiğin tutar limitlerine takılmış olabilir, önce bunu kontrol etmelisin. Dilersen hemen “Limitler ve Ücretler” sayfasına bir bak. Kimlik bilgisi eşleşmemiş olabilir, gönderen TCKN ile alıcı TCKN aynı olmalı. Banka hesabından para gönderdiysen en sağlıklısı bunu bankana sormak, onlar seni daha doğru yönlendirecektir. Küçük bir hatırlatma, Akbank dışında bir banka hesabından para yüklemeye çalıştıysan mesai saatleri dışında kalmış olabilirsin. Eğer sorunu çözemezsen hemen bize yaz ya da 08504770867 Tosla Destek ekibimizi ara.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir