Tosla Kart’la paranın geçtiği her yerde özgür ol
Hem fiziksel, hem dijital; hem cüzdanında hem uygulamanda! Mobil temassız ve QR kodla ödeme seçenekleriyle tosla kartın hep yanında.

Tanıştıralım; karşında Tosla Kart

Tosla uygulamasına üye olduğunda dijital kartın da aynı zamanda oluşturulur. İstediğin renkteki Tosla Kart'ı cüzdanında da taşımak istiyor olabilirsin. İsmine özel Tosla Kart’a uygulamadan kolayca başvurabilirsin. Eğer satış noktalarından bir Tosla Kart aldıysan, kullanıcı olurken hesabınla eşleştirmeyi unutma.

Gittiğin her yerde Tosla Kart yanında

Tosla Kart’ını yurtiçi ve yurtdışı ödemelerinde temassız olarak kullanabilirsin. Kartın yanında olmasa bile alışverişlerinde mobil temassız veya QR kod ile ödeme yapabilir, kart bilgilerine uygulama içerisinden kolayca ulaşabilirsin.

Tosla'da alışveriş
yaptıkça kazan

Tosla Kart ile yapacağın alışverişlerle TL kazanabilirsin. Tosla'da sana özel kampanyaları takip et ve katıl. Yaptığın alışverişlerle durmadan kazanmaya devam et.

Tosla Başlangıç Paketi:Tosla’da avantajların kapısını QR kodla arala.

İlk defa Tosla kullananlara özel “ Tosla Başlangıç Paketi”ni anlaşmalı mağazalardan al ve çıkan QR kodu kayıt olurken kullan.Dijital kartınla alışveriş yapmaya hazırsın. Ve işte ilk hediyen bizden! Eğer istersen daha sonra ismine özel fiziksel kart için de sipariş verebilirsin.

Tosla Kart'la alışverişlerinde farkın olsun!

Tosla Kart’a para yüklemek çok kolay

ATM ve anlaşmalı yükleme noktaları

Tüm ortak ve Akbank ATM’lerinden kolayca para yükleyebilirsin.(Akbank ATM'lerinden yapacağın yüklemeler ücretsizdir.) Ayrıca tüm Şok Marketler, CarrefourSA ve TeknoSA’lardan da Tosla hesabına para yükleyebilirsin.

Banka hesabından veya kredi kartından talimat vererek

Tosla uygulamasında “Para Yükle” bölümüne girerek ya da kendine ait banka hesabından kolayca para gönderebilir ya da banka ve kredi kartını ekleyerek para yüklemeni gerçekleştirebilirsin. İstersen bu işlem için para yükleme talimatı vererek düzenli olarak yüklemelerini yapabilirsin.

Cep telefonu faturana yansıtarak

Anlaşmalı cep telefonu operatörleriyle para yüklemek de çok kolay. Uygun komisyon oranlarıyla Tosla Kart’ına yüklediğin parayı hemen kullanırsın ve ödemesini cep telefonu faturanla daha sonra ödersin.

Banka ihtiyaç kredileriyle

Tosla uygulamasından ayrılmadan, sana özel kredi teklifleri ve en düşük faiz oranlarıyla Tosla Kart’ına para yükle ve tüm ihtiyaçların için kullan. İstediğin kredi tutarını gir, hesaplama detaylarıyla ödeme planını gözden geçir ve kolayca kredi başvurunu gerçekleştir.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir