Senin için tüm ödemeler Tosla'da

İstanbulkart ve Starbucks bakiye yüklemelerini kolayca yap, yükleme yaptıkça kazan

Bütün faturaların için bi' Tosla yeter

Elektrik, su, doğalgaz, internet ve cep telefonu gibi 100'lerce kurumdan faturanı, Tosla'da hızlı ve kolayca ödeyebilirsin. Tosla uygulamasında ''İşlemler'' sayfasına girip fatura ödemeyi seçerek ödemeni tamamlayabilirsin. İstersen fatura bilgilerini ''Hızlı İşlemlerim'' üzerinden kaydedebilirsin.

İstabulKart’a para yüklemek çok kolay

Tosla’ya İstanbulKart’ını eklersin, bakiye yüklemelerini tık diye halledersin. İstanbulKart’ını ekledikten sonra ‘’Bakiye Yükle’’ seçeneğine tıklayarak, istediğin tutarı girip yükleyebilirsin. İstersen otomatik yükleme talimatı verip ''yetersiz bakiyeyi'' sorun etmeden yolculuk yaparsın.

Starbucks hesabına Tosla ile yükleme yap

Yok mu bi' kahvemiz? Tosla'da Starbucks hesabını ''İşlemler'' sayfasına girip tanımla, bakiyeni yükle, görüntüle, hediye kahvelerini kaçırma. Aldığın kahvelerle Tosla ayrıcalıklarından yararlanmayı da unutma!

Dijital kod ödemelerin Tosla'da

Oyun, Eğlence ve Alışveriş kategorilerindeki birçok avantajlı dijital kod ve e-pin satın alımlarını Tosla'da kolayca gerçekleştirebilirsin.

Tosla Kart’ın yanında değilse, dert yok QR var!

Tosla’da ödemeler QR kodla!

Telefonunda Tosla varsa ödeme yapmanın da kolayı var. Yaptığın alışverişlerde ödemeni uygulama içinde oluşturacağın QR kodla kolayca tamamlayabilirsin.

ATM’den para çekmek için QR kod yeter

Para çekme işlemini gerçekleştirmek için Tosla uygulamasındaki QR ikonuyla çekmek istediğin tutarı belirle.

Tosla uygulamasını indir, alışveriş yap, kazan, daha çok eğlen!
  • QR okut indir

    QR okut indir