MESAFELİ AKDEDİLEN TOSLA KART SÖZLEŞMESİ

Sana özel Tosla Kart’ını satın almak üzeresin. Uzaktan yapacağın bu satın alma işlemine dair “Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmesi” aşağıda yer alıyor. Siparişini onayladığında aşağıda detaylarını belirttiğimiz ürünü, belirtilen fiyat ve koşullarla satın almayı kabul etmiş olacaksın.

Sana kısaca özetleyelim:

Satın almak üzere olduğun sana özel Tosla Kart’ın detayları aşağıda:

  • Tosla Kart chipli, dijital ve temassız ön ödemeli bir kart (Dijital kart, sözleşmenin Müşteri tarafından mesafeli olarak onaylanmasını müteakip, müşteriye gönderilecek olan fiziki kartın (16 haneli kart numarası, CVC2/CVV güvenlik numarası ve son kullanma tarihi bilgilerinin yer almadığı yalnızca Müşteri ad/soyadının yer aldığı bir kart gönderilecektir) tüm bilgilerine Tosla Mobil kanalından erişiminin sağlanabildiği ve bu bilgiler ile Müşterinin temassız, QR mobil ödeme ile internet harcaması yapılabilmesine olanak sağlayan, uygulamayı ifade eder).
  • Ücreti 45 TL (vergiler dahil)..
  • 1 adet satın alıyorsun.
  • 1 x 45TL = 45 TL. Onayınla birlikte 45 TL’yi Tosla bakiyenden düşeceğiz.
  • Mevcut fiziksel kart sahibi Toslayanların, kartlarını dijitale çevirmesi halinde ekstra ücret alınmayacaktır.

Tosla Kart’ını senin için özel hazırlayacağız, üzerinde ismin yazacak. Bu nedenle sonrasında geri alamıyoruz. Ama eminiz, Tosla Kart’ını sen de çok seveceksin!

ÖN BİLGİLENDİRME VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ


MADDE 1- TARAFLAR

Satıcı: Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi

Adresi: Konaklar Mh. Selcili Sk. Sabancı Center (Kule 1) Apt.No.2/1 Beşiktaş – İstanbul

MERSİS No: 0033066136400001

Telefon: 0850 477 0867

E-mail: tosladestek@tosla.com

Şikayetler için İrtibat Bilgisi: tosladestek@tosla.com


MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

İşbu sözleşmenin konusu, sözleşmenin üçüncü maddesinde özellikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün ile ilgili olarak tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. İşbu sözleşme Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. Sözleşmeyi onaylayan Alıcı ve Satıcı işbu sözleşmenin tarafları sözleşmeyle birlikte Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.


MADDE 3- ÜRÜN BİLGİLERİ:

Satışa konu ürünün türü, adedi, satış bedeli ve ödeme şekli aşağıda belirtildiği gibidir.

Ürün Açıklaması: Ön Ödemeli Kart (chipli ve temassız özellikli)

Adedi: 1

Satış Bedeli (BSMV ve her türlü masraf dahil): 45 TL

Kargo Ücreti: 20 TL kargo ücreti

Ödeme şekli: Tosla hesabından tahsil edilecektir.


MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

4.1. İşbu sözleşme tarafları Alıcı ile Satıcı olup işbu sözleşmenin yerine getirilmesi ile ilgili tüm yükümlülük ve sorumluluklar taraflara aittir. İşbu sözleşme Alıcı tarafından elektronik olarak onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.

4.2. Alıcı, Madde 3'te belirtilen sözleşme konusu ürünün özellikleri ve satışa ilişkin koşulları ile ilgili tüm bilgileri okuduğunu ve anladığını, bu ürünün satın alınması için gerekli onayı verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.3. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak teslim edilmesinden sorumludur.

4.4. Satıcı, Alıcı’nın işbu sözleşmeden doğan hususlara ilişkin şikayetlerini makul bir süre ve şekilde çözüme kavuşturmak için elinden gelen çabayı gösterecektir. Alıcı, her türlü şikayetlerini tosladestek@tosla.com üzerinden mesaj iletmek yöntemi ile Satıcı’ya yöneltebilecektir.


MADDE - 5 CAYMA HAKKI:

Ürün, Alıcı’nın istekleri ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallardan olduğundan Alıcı’nın cayma hakkı bulunmamaktadır.

Alıcı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği cayma hakkına ilişkin bilgilendirmenin gereği gibi yapıldığını kabul eder.


MADDE - 6 YETKİLİ MAHKEME:

Alıcı’nın her türlü şikayet ve itirazına ilişkin başvurularında ve işbu sözleşme ile ilgili çıkabilecek diğer ihtilaflarda her yıl Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı veya Satıcı'nın yerleşim yerindeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.