Nasıl çalışır?

Tosla’da her şey çok kolay. Nasıl mı?

Para gönder ve al

Arkadaşına para transferi yapmak istiyorsan; uygulamaya gir, Transferler menüsüne tıkla, istediğin arkadaşını seç veya IBAN'ı yaz, paranı gönder.

Harca Bölüş
Para Gönder
Para İste

Harca Bölüş

Profiline gir, Harca Bölüş’e tıkla. Grubunu oluştur, herkes yaptığı harcamayı girsin. Tosla sizin için takip etsin. Ödemeler de yine Tosla ile!

Daha Fazla Bilgi Para Gönder

Tosla uygulamasına gir, Tosla butonuna tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla! 

Daha Fazla Bilgi Tosla butonuna tıklamıştın ya, şimdi iste! Para isteyeceğin arkadaşını seç, ne kadar istediğini gir, arkadaşın hemen toslasın! 

Daha Fazla Bilgi "Sen dilediğin gibi para gönder, al.
Biz ücret almayalım."

Ödeme yap

Banka hesabın olmasına gerek yok, Tosla ile ödeme yapmanın birçok yolu var. İster Tosla’nla ister Tosla Kart’ınla!

Tosla Kart İle Öde
Oyun PIN'i Al
QR Kodla Öde
Mobil Temassız Öde

Tosla Kart, Tosla’ndaki bakiyeni kullanmanı sağlayan ön ödemeli bir kart. Profiline git ve Tosla Kart’a başvur, ismine özel kartını adresine gönderelim. Dilersen Teknosa ve Carrefoursa mağazalarından ya da Banabi uygulamasından da alabilirsin.Oyun pinleri avantajlı fiyatlarla Tosla’da! Tosla butonuna tıkla ve Öde bölümüne gel. Oyun ödemelerine tıkla, oyunlar listelensin!

Tosla Kart, Tosla’ndaki bakiyeni kullanmanı sağlayan ön ödemeli bir kart. Tosla’ya kayıt olduğunda, anında oluşan dijitlal kartını internet alışverişlerinde, mağazalarda temassız veya QR ile mobil ödemelerinde hemen kullanmaya başlayabilirsin. Fiziksel Tosla Kartına ulaşmak için: Profiline git ve Tosla Kart’a başvur, ismine özel kartını adresine gönderelim. Dilersen Teknosa, Carrefoursa, ŞOK, D&R, Happy Center mağazalarından, Zorlu PSM otomatlarından ya da Banabi, Help Steps ve Hepsiburada uygulamalarından da alabilirsin. Oyun pinleri avantajlı fiyatlarla Tosla’da! Tosla uygulamasına giriş yaptığında Ödemeler sekmesinden oyun kodlarını satın alabilirsin. Tosla ile anlaşmalı markalardan alışveriş yaparken kullanabileceğin basit bir ödeme yöntemi var. Alışveriş yapacağın markanın internet sitesindeki, "Tosla QR ile Öde" yi seç, ekrana gelen QR kodu Tosla ile okut. İşte bu kadar!

Üstelik 750 TL’ye kadar olan harcamalarını şifre girmeden ödeyebiliyorsun.

*IOS ve Android cihazlarla QR ile ödeme yapılabilir.

Mobil Temassız Ödeme Sekmesi Mobil temassız ödeme yapmanın en havalı yolu Tosla'da!

Ödemelerinde cüzdanım nerede diye hiç düşünme, temassız ödeme özelliğine sahip telefonun var ise Tosla ile kolayca mobil temassız ödemeni yap, toslamaya devam et!

Mobil temassız ödeme yapabilmek için Tosla’dan bu özelliği aktive etmen gerekiyor. Tosla’da Kart Detayları alanından “Temassız Ödeme Ayarları”na tıkla ve “Mobil Temassız Ödeme” adımında Tosla kartını ekle. Hızlı ve kolayca mobil ödemenin keyfini yaşa.

Üstelik 750 TL’ye kadar olan harcamalarını şifre girmeden ödeyebiliyorsun.

*NFC destekli Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerlidir.

Ne yaparsan yap, Tosla ile yap

Sosyalleş

Tosla hesabını oluştur, arkadaşlarını ekle. Takibe al, takipte kal. Arkadaşlarınla yaşa, arkadaşlarınla paylaş.

Paylaş, Beğen ve Yorum Yaz
Arkadaşlarını davet et
Takibe al, takipte kal

Tosla'da yaptığın işlemleri arkadaşlarınla paylaş. Arkadaşlarının paylaşımlarını beğen, yorum yaz, yorumlara cevap ver. Tosla’nın keyfi burada!

Tosla arkadaşlarla güzel! Profiline git, sana özel Tosla kodun ile arkadaşlarını davet et.

Tosla’daki arkadaşlarını kolayca bul, takipleş. Profiline git, ayarlar altında Kişilerin’e bak. Takiplerin ve takipçilerin burada! Dilersen arkadaşlarını arayarak da bulabilirsin.

Paranı Tosla'ya yükle, para göndermek almak ve ödeme yapmak için bekleme!

Para yükle ve çek

Banka hesabın olsun ya da olmasın Tosla hesabına para yükleyebilir, paranı dilediğin zaman çekebilirsin.

ATM’den Yükle/Çek
Banka Hesabından Yükle/Çek
Banka Kartından Yükle

Tosla’na para yüklemek için  ATM’ler emrinde! En yakındaki ATM’i bul, Tosla kartın ile işlemini gerçekleştir. Akbank ATM’lerinden yapacağın işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin. En yakındaki Akbank ATM’sini bul, Tosla İşlemleri’ne tıkla. Sana özel referans kodunu ATM’ye gir, işlemini tamamla. Tüm ATM işlemlerini Tosla kartın ile de gerçekleştirebilirsin.

Kendine ait bir banka hesabın varsa Tosla’ya buradan para yükleyebilir ya da Tosla’daki paranı banka hesabına çıkartabilirsin. Bakiyene tıkla, dilediğin yöntemle para yükle ya da çek. Unutma Tosla’ya yalnızca kendine ait banka hesabından yükleme yapabilirsin

Banka kartınla da Tosla’ya para yükleyeblirsin. Para yükleme yöntemi olarak kartı seç, kartını Tosla’ya ekle ve para yükle!

Tosla’yı indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!