Tosla Hakkında Her Şey

Ödemeler

Tosla ile neleri ödeyebilirim?

Tosla'ndaki TOSLA butonundan "Öde" sekmesine girdiğinde oyun ödemeleri ve QR ile Ödeme seçeneklerini göreceksin. Burada hem avantajlı fiyatlarıyla oyun pinleri seni bekliyor hem de anlaşmalı firmalardan QR kod kullanarak ödemeni yapabiliyorsun.

Tosla QR ile hangi anlaşmalı firmalarda ödeme yapabilirim?

epin.com.tr, dmrkitap.com, fenomenurunler.com, zulaoyun.com ve gamermekani.com web sitelerinde Tosla uygulamanı açıp Tosla>Öde>QR Kodla Öde adımlarını takip ederek ödemeni yapabilirsin. Yeni firmalar yolda!

Oyun pinlerini nasıl alabilirim?

Oyun pinlerin artık Tosla’da, hem de sana özel avantajlı fiyatlarla! TOSLA’dan “Öde” bölümüne gir ve “Oyun Ödemeleri”ne tıkla. Burada listelenen popüler oyunlardan dilediğini seçebilirsin. Bu oyundan almak istediğin pini ve miktarını seç. Onayla ve hoop! İşte bu kadar! Ödemen tamamlandı, oyun pinlerin sana SMS ile iletilecek.

Oyun pinleri siz mi satıyorsunuz?

Hayır. Oyun pinlerin Tosla'nın içinde ama biz sadece senin alışverişine yardımcı oluyoruz. Oyun pinleri Epin firması tarafından satılıyor, biz senden aldığımız parayı Epin'e gönderiyoruz. Oyun pinleri ile ilgili herhangi bir sorunun olduğunda Epin ile iletişime geçmelisin.

Tosla’yı indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!