Tosla ile Banka Kredisi

Tosla ile Banka Kredisi

Tosla ile Banka Kredisi ne demek?

Tosla’nda nakit ihtiyaçların ve ödemelerin için artık yeni bir seçeneğin var. Tosla Fibabanka İhtiyaç Kredisi ile ihtiyaçlarını ertelemeden avantajlı faiz oranlarıyla 50.000 TL’ya kadar kredi başvurusu yapabilirsin. Onaylanan kredi tutarın Tosla’na yüklendiğinde ödemelerinde kolayca kullabilirsin.

Tosla’dan banka kredisi nasıl kullanabilirim?

Tosla Yenilikler ekranından ya da Tosla Para Yükle seçiminden Fibabanka İhtiyaç Kredisi’ni tıklayarak, istediğin kredi tutarı ve vade hesaplamasıyla toplam ödemeni görebilirsin. Adımları takip ederek Fibabanka İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsin.

Tosla’dan kullanacağım banka kredisinin vadesi kaç ay olabilir?

Tosla’dan 3, 6, 12, 18, 24, 36 ay vade ile Fibabanka İhtiyaç Kredisi kullanabilirsin.

Tosla’dan kullandığım banka kredimin taksit ödemesi ve ödeme planı izlemesi nasıl yapabilirim, kredime ilişkin sözleşmelere nereden ulaşabilirim?

Kredi taksit ödemelerini Fibabanka Mobil, Fibabanka İnternet Bankacılığı, Fibabanka şube ve ATM'leri, 444 88 88 Telefon Bankacılığı, Fibabanka Banka Kartı ile tüm İş Bankası Bankamatikleri ve Alışgidiş Ödeme Noktaları üzerinden yapabilirsin. Ödeme planını da yine Fibabanka dijital kanallarından izleyebilirsin. Kredi sözleşmelerine Fibabanka Mobil Bankacılık ya da İnternet Bankacılığı kanallarında “Belgeler” menüsünden ulaşabilirsin.

Tosla’dan kullandığım banka kredimin iptali ya da cayma başvurumu nasıl yapabilirim?

Tosla’na yüklenen kredinin iptal işlemi ya da cayma başvurusunu Fibabanka Müşteri İletişim Merkezi, Fibabanka Şubeleri, İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık kanallarından gerçekleştirebilirsin.

Tosla’dan kullanacağım Fibabanka İhtiyaç Kredimin taksit tarihini öteleyebilir miyim?

Kredi taksit tarihlerinin ötelenme taleplerini Fibabanka iletebilirsin. Talebin banka tarafından değerlendirilecek olup Fibabanka Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak taksit tarihi ötelenmesine ilişkin detaylı bilgi alabilir.

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!