Tosla Hakkında Her Şey

Tosla ile Para Gönderme

Tosla'mdan arkadaşıma nasıl para gönderebilirim?

Tosla'ya gir ve TOSLA butonuna tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla! Daha önce para gönderdiğin arkadaşlarını "Önerilenler"; yakınındaki arkadaşlarını ise "Yakındakiler" bölümünde görebilirsin. Dilersen arama alanına arkadaşının ismini soyadını ya da sadece cep telefonunu girerek arkadaşını bulabilirsin. Arama alanının hemen yanındaki rehber ikonunu gördün mü? Ona tıkladığında rehberindeki tüm arkadaşlarına kolayca ulaşabilirsin.

Bu ''yanındakiler'' de kim?

Telefonunun Bluetooth'u açıksa 5 metre kapsama alanı içerisindeki Toslalılar, "Yakındakiler" kısmında görünecek. Yakınında herhangi bir kullanıcı yoksa bu alan boş olacak. Yani arkadaşın yakınındaysa ne adını girmene ne de cep telefonu yazmana gerek var. “Yanındakiler" bölümünden arkadaşını seç ve tosla! Ancak yakınındakileri görebilmen için Bluetooth'u açman ve konum paylaşım izni vermen gerek.

Toslalı olmayan birine para gönderebilir miyim ?

Elbette! İhtiyacın olan tek şey arkadaşının cep telefonu numarası. Sen tosla, arkadaşın Tosla’ya geldiğinde tutarı bakiyesinde görsün. Biz 7 gün bekleyeceğiz, arkadaşın Tosla’ya kaydolduğu an gönderdiğin tutar bakiyesinde olacak. Ancak arkadaşın 7 gün içinde Toslalı olmazsa tutarı sana geri göndereceğiz.

Tosla’yı indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!