Tosla Beyin Takımı ve Hayal Gücü Merkezi Çocuktan Çocuğa Akademi'yi Tosla Gönüllüleriyle buluşturuyor; hayal, merak ve beceri toplulukları oluşturarak çocukların finansal okuryazarlık ve harçlık yönetim bilinçlerinin oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Gönüllü Toslayanlar harçlık yönetmekten, sunum becerilerine, kaşiflikten finansal teknolojik ürünlere kadar yaşları 14-18 arasında değişen çocuklarımızı eğitiyor ve topluma faydalı birey olma yolunda öncülük ediyorlar.

Tosla ve Hayal Gücü Merkezi sosyal girişim platformu tarafından hayata geçirilen “Tosla Gönüllüleri ile Çocuktan Çocuğa Akademi” projesi ile, Tosla Beyin takımında yer alan gönüllülerin merak ve beceri alanlarını akranlarına ve çocuklara aktaracakları farklı atölyeler gerçekleştirilecek.

Atölye başlıklarımızı Çocuğun Bilimsel Keşfi, Merakın Sonsuz Yolculuğu, Eko Hikayeler: Harçlık Yönetimi, Sunuculuk Fakültesi olarak belirledik.

Bu 4 atölye ile yaşları 14 ile 18 arasında değişen çocuklara Toslayanlar bu konular üzerine derinlik sağlayarak cesaretlerini arttıracak ve Hayal Gücü Merkezi Mentor ve Merak geliştiricileri ile eğlence ve merak dolu hem de hayatlarına yön verici eğitimler düzenleyecekler.

Tosla’yı indir, ayrıcalıkların tadını çıkarmaya hemen başla!

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!