Yasal Uyarılar

  • tosla.com web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.
  • tosla.com web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlıdır. Hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple, bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmenizi/ettirmenizi öneriyoruz.
  • Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'yi bağlamamaktadır. Bu bilgilere dayanarak alınan kararlarda sorumluluk tamamen size ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. çalışanlarının ve danışmanlarının, tosla.com'da yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • tosla.com web sitesine girmeniz veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
  • Sayın müşterimiz 5549 Sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi hakkındaki kanunun 15. maddesi uyarınca kimlik tespitini gerektiren işlemlerinizde kendi adınıza ve fakat başkası hesabına hareket etmeniz durumunda bu işlemleri yapmadan önce kimin hesabına hareket etmeniz gerektiğini Aköde'ye yazılı olarak bildirmekle yükümlü olduğunuzu, başkası hesabına hareket etmenize rağmen bunu bildirmemeniz durumunda 6 aydan hapis ve/veya 5000 güne kadar adli para cezası ile cezalandırılabileceğinizi hatırlatırız.
  • Her tür uyuşmazlık halinde kullanıcı sözleşmesinde belirtilen hükümler geçerli olacaktır.