Temmuz Ayı Büyük Çekilişi!

Hemen sen de katılım formunu doldur, Tosla’yı indir. Tosla’da yapacağın işlemler sayesinde 1 adet iPhone 12, 15 adet HyperX Oyuncu Aksesuarı ve 10 adet 150 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki’nde biri senin olsun!

Kampanya Tarihi: 01.07.2021 - 31.07.2021
Kampanya Koşulları
 • Kampanyaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ne yazık ki kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.   
 • Bu kampanya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.06.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-5153 sayılı izni ile 01.07.2021(Saat 00:01) ve 31.07.2021(Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Kampanya tarihleri arasında “Tosla” uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına indirip cep telefonu ve e-mail bilgisi ile uygulamaya kayıt olduktan katılım formunu ad – soyad – doğum tarihi – adres – Tosla’ya kayıtlı cep telefonu bilgileriyle dolduran yeni ve mevcut müşteriler uygulamaya giriş yapılan her gün için 1 çekiliş hakkı, para yükleme işlemi için günlük 1 çekiliş hakkı, uygulama içi harcamada (ModaCruz uygulamasından olan ödemeler ve uygulama içindeki Öde butonu altında yer alan İstanbulkart yükleme, Hadi Elmas ve Joker, Oyun, QR Kod, OynaKazan Joker ödemeleri dahildir) her gün için 1 çekiliş hakkı, Tosla kartını sisteme kayıt ettirdiğinde kampanya dönemi boyunca 1 çekiliş hakkı, Tosla Kart ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıklarında ise (her 10 TL’lik alışverişe 2 çekiliş hakkı) 2 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım Tosla Kart ile yapılan alışverişler hariç toplamda 94 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Çekiliş hakkını korumak için katılımcıların kampanya bitimi olan 31.07.2021 tarihi 23:59 saatine kadar “Tosla” uygulamasına üye kalmaları zorunludur. “Tosla” üyeliği başvuru formunda iletilen “Tosla’ya kayıtlı cep telefonu” bilgisi üzerinden kontrol edilecektir. 
 • Kampanya katılım formunun birden fazla kez doldurması durumunda ilk başvuru geçerli sayılacaktır. Formu dikkatli doldurmanı öneririz.  
 • Katılımlarda ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. 
 • Forma girilen bilgilerin doğruluğu çok kritik! Buradaki tüm bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğunda. Çekiliş sonucunda kazanım olması durumunda kimlik göstermen ve bu bilgilerin kimlikte yazan bilgilerle aynı olduğunu ispat etmen istenecek. Katılımcıya ait forma girilen bilgiler kimlikte yazan bilgiler ile uyuşmaz ise kazanım iptal olur. 
 • Çekiliş 18.08.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 
 • Çekilişte 1 kişiye Apple iPhone 12 64 GB Cep Telefonu (fiyatı: 10.999,00 TL), 3 kişiye HyperX Quadcast Mikrofon HX-MICQC-BK (birim fiyatı: 1.936,36 TL), 3 kişiye HyperX  Pulsefire Core RGB Oyuncu Mouse-HX-MC004B (birim fiyatı: 699,00 TL), 3 kişiye HyperX  Alloy Core RGB Membran Oyuncu Klavye –HX-KB5ME2-TU (birim fiyatı: 699,00 TL), 3 kişiye HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Oyuncu Kulaklık-PC HHSS1CAA-BK/G (birim fiyatı: 676,67 TL), 3 kişiye HyperX Fury Speed XL Mousepad (birim fiyatı: 379,00 TL), 10 kişiye 150 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki (Hediye çekleri www.trendyol.com internet sitesi üzerinden yükleme yapıldıktan sonra www.trendyol.com ve Trendyol uygulamasından 30.11.2021 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Hediye çekleri altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Trendyol Hediye Çeki ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez.) ikramiyesi verilecektir.  
 • Çekiliş sonuçları 23.08.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır. 
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. 
 • Asil talihliler 07.09.2021, yedek talihliler ise 22.09.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmalı ve belirlenen tarihlerde istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmelidir. Aksi takdirde talihliler ikramiyelerini alamazlar. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
 • Kampanyaya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Çekiliş sonuçları; Apple iPhone 12 64 GB Cep Telefonu asil talihlisi; ÖZGÜR DEMİRCİ-KOCAELİ, HyperX Quadcast mikrofon HX-MICQC-BK asil talihlileri; ŞEYDA KARADEMİR-MERSİN, ARDA ONUR PEKMEZCİ-ANTALYA, RIDVAN KINCI-ISPARTA, HyperX  Pulsefire Core RGB Oyuncu Mouse-HX-MC004B asil talihlileri; RAMAZAN GÜVEN-ANTALYA, ONUR KÜÇÜKEKİNCİ-ANKARA, MEHMET ERTUĞRUL KOCA-İSTANBUL, HyperX  Alloy Core RGB Membran Oyuncu Klavye –HX-KB5ME2-TU asil talihlileri; ALİ EMRE KAYA-İSTANBUL, İREM BEYZA OKATAR-İSTANBUL, CEYLAN CÖMERT-İSTANBUL, HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Oyuncu Kulaklık-PC HHSS1CAA-BK/G asil talihlileri; MESUT ALP KARDEŞ-BURSA, ONUR MEYDAN-ANKARA, ELİF AYŞE YILDIRIM-MANİSA, HyperX Fury Speed XL Mousepad asil talihlileri; ZEYNEP SANDALCI-KASTAMONU, HASANCAN ÖNER-İZMİR, BERAT ABAKA-KONYA, 150 TL’lik Trendyol Hediye Çeki asil talihlileri; SAMED KARAŞ-İZMİR, HASAN GÖL-KÜTAHYA, YUNUS YILDIZ-İSTANBUL, SERKAN ŞEN-İSTANBUL, ERİM SAĞIR-ANKARA, BATUHAN EMRE DURSUN-MANİSA, YUNUS EMRE SERT-ANKARA, SAİT NASUH AĞIR-AKSARAY, ATAKAN TANRIVER-DİYARBAKIR, ANIL DEMİRBAŞ-TEKİRDAĞ. Apple iPhone 12 64 GB Cep Telefonu yedek talihlisi; BURAK EFE AKIN-ANKARA, HyperX Quadcast Mikrofon HX-MICQC-BK yedek talihlileri; AYŞE PALA-KAHRAMANMARAŞ, MEVLÜT ONUR VAROL-KONYA, NEBAHAT ŞEKER-İSTANBUL, HyperX  Pulsefire Core RGB Oyuncu Mouse-HX-MC004B yedek talihlileri; ŞEHRİGÜL KOÇ-ANKARA, CÜNEYT TAŞTEKİN-KONYA, MEHMET FATİH YILMAZ-ISPARTA, HyperX  Alloy Core RGB Membran Oyuncu Klavye –HX-KB5ME2-TU yedek talihlileri; SEZEN ARSLAN-SAKARYA, EVİN KAYAHAN-ADANA, İSMAİL ECE-BURSA, HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Oyuncu Kulaklık-PC HHSS1CAA-BK/G yedek talihlileri; SERENAY SEYMEN-SAMSUN, ÖZEN DAYANIKLI-İSTANBUL, UĞUR POLAT-İSTANBUL, HyperX Fury Speed XL Mousepad yedek talihlileri; KERİM KARLIK-MALATYA, AHMET SERİN-KARAMAN, BURHAN DEMİR-İSTANBUL, 150 TL’lik Trendyol Hediye Çeki yedek talihlileri; MEDİNE ALTUN-GAZİANTEP, CEVDET KILIÇTAŞ-İSTANBUL, HÜSEYİN CIRIT-İSTANBUL, CANTEKİN ERTEKİN-İSTANBUL, MERVE SAHİN-SAKARYA, BURHAN SARIYAR-AĞRI, CAN EMENCE-ORDU, EMRE AKGÜL-İSTANBUL, MEHMET ACET-İSTANBUL, ONUR DAĞIDIR-İSTANBUL

Toslamaya hazır mısın?

Telefonuna bak, gelen mesajlarını kontrol et!

Uygulama mağazasından indir!